Home / Kursy językowe dla dzieci

Kursy językowe dla dzieci

Kursy językowe dla młodzieży

Poziomy

Program zajęć dostosowany jest do poziomu oraz wieku dziecka, dzięki czemu każda lekcja przynosi widoczne efekty.

Zajęcia

Zajęcia prowadzone są w małych, kilkuosobowych grupach co pozwala nam na indywidualne podejście do każdego.

Pakiety

Przygotowaliśmy specjalne pakiety promocyjne dla osób zapisujących się na kilka kursów lub w większym gronie.

DLaczego nasza szkoła do idealne rozwiązanie dla Twojego dziecka?

Dzieci posiadają naturalny talent do nauki języków, a dowodem na to jest fakt, jak świetnie mówią w swoim ojczystym języku. My wykorzystujemy ich wrodzoną umiejętność.

Nie sadzamy nikogo w ławkach i nie każemy przepisywać z tablicy. Nasze lekcje to nie tylko zwykłe zajęcia w klasach, ale przede wszystkim warsztaty językowo-artystyczne, kulinarne, sportowe i wiele innych dodatkowych atrakcji.

Każdy rodzic wie, że dzieci szybko potrafią stracić koncentrację, dlatego aby nauka przynosiła najlepsze efekty, każde zajęcia są urozmaicone i ciekawe.

Zajęcia są niezwykle dynamiczne i kolorowe. Dzięki różnorodnym programom każdy bez stresu, praktycznie mimowolnie, nauczy się podstaw języka oraz oswoji z jego brzmieniem.

Nie skupiamy się na jednej metodzie nauczania. Podchodzimy do naszych uczniów indywidualnie, dlatego wybieramy to, co dla nich najlepsze!

Okres dojrzewania to doskonały czas na naukę języków, dlatego nie wahaj się i zapisz swoją pociechę już teraz, aby w przyszłości dużo łatwiej posługiwał się kilkoma językami.

Od 7 klasy

Przyjmujemy dzieci od 7 klasy podstawówki.

Ilość zajęć

Zajęcia odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu po 45 min.

Materiały

Dodatkowe materiały są w cenie kursu.

Terminy

Termin zajęć ustalany jest z grupą indywidualnie.

Efektywność

Lekcje języka obcego to inwestycja w przyszłość, dlatego regularnie sprawdzamy postępy w nauce swoich podopiecznych.

Metody

Korzystamy tylko z najlepszych metod nauczania, które gwarantują osiąganie najlepszych rezultatów.

Chcesz zapisać dziecko na kurs?

Nie czekaj z tą decyzją! Im szybciej dziecko zacznie obcować
z językiem obcym, tym łatwiej będzie szła mu nauka.


ZAPISY ONLINE

Top

Obowiązek informacyjny dotyczący RODO. Więcej informacji

Obowiązek informacyjny dotyczący RODO W związku z wejściem w życie nowych przepisów dotyczących danych osobowych (tzw. „RODO”) pragniemy Państwa poinformować, że Państwa dane osobowe znajdują się w naszej bazie danych. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., informujemy, że administratorem danych osobowych jest Aurelus Edukacja, ul. Marcina Opitza 11, 59-700 Bolesławiec  NIP 695-118-21-04,  REGON 20149623. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo otrzymania kopii danych osobowych przetwarzanych przez Aurelus Edukacja. Ponadto prawo wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, żądania ograniczenia ich przetwarzania, usunięcia oraz prawo do bycia zapomnianym w przypadku przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych. Przy braku Państwa sprzeciwu Aurelus Edukacja będzie stale przechowywać Państwa dane osobowe i korzystać z nich w celu utrzymania relacji i wysyłania ofert nawiązujących do dotychczasowego świadczenia usług. Kontakt z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych możliwy jest w siedzibie Aurelus Edukacja, przy ul. Marcina Opitza 11, 59-700 Bolesławiec lub za pomocą skrzynki mailowej: kontakt@aurelus.edu.pl

OK