Home / Promocje

Promocje

Promocje w Aurelus Edukacja

Poznaj atrakcyjne promocje z których możesz skorzystać w naszej szkole.

Bez wpisowego

Opłata wpisowa do szkoły wynosi 0 zł.
W Aurelus Edukacja nie pobieramy wpisowego na żadnym z kierunków!

Pakiet rodzinny

Dla każdego członka najbliższej rodziny, którzy równolegle uczą się w szkole przysługuje 50 zł zniżki na każdy miesiąc nauki.

Całe czesne 0 zł

Słuchacze Liceum dla Dorosłych nieponoszą żadnych kosztów czesnego.
Pobierana jest wyłącznie opłata administracyjna.

Drugi kierunek zaoczny

Ucząc się w naszej szkole na kierunku dziennym, możesz zapisać się na drugi kierunek w trybie zaocznym zupełnie za darmo.

Drugi kierunek ​dzienny

Ucząc się w naszej szkole na kierunku zaocznym, możesz zapisać się na drugi kierunek w trybie dziennym zupełnie za darmo.

Dla absolwentów

Każdy absolwent, zapisując się ponownie do naszej szkoły otrzymuje pierwszy semestr nauki za darmo.

O szczegóły promocji zapytaj w sekretariacie szkoły.

Top

Obowiązek informacyjny dotyczący RODO. Więcej informacji

Obowiązek informacyjny dotyczący RODO W związku z wejściem w życie nowych przepisów dotyczących danych osobowych (tzw. „RODO”) pragniemy Państwa poinformować, że Państwa dane osobowe znajdują się w naszej bazie danych. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., informujemy, że administratorem danych osobowych jest Aurelus Edukacja, ul. Marcina Opitza 11, 59-700 Bolesławiec  NIP 695-118-21-04,  REGON 20149623. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo otrzymania kopii danych osobowych przetwarzanych przez Aurelus Edukacja. Ponadto prawo wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, żądania ograniczenia ich przetwarzania, usunięcia oraz prawo do bycia zapomnianym w przypadku przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych. Przy braku Państwa sprzeciwu Aurelus Edukacja będzie stale przechowywać Państwa dane osobowe i korzystać z nich w celu utrzymania relacji i wysyłania ofert nawiązujących do dotychczasowego świadczenia usług. Kontakt z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych możliwy jest w siedzibie Aurelus Edukacja, przy ul. Marcina Opitza 11, 59-700 Bolesławiec lub za pomocą skrzynki mailowej: kontakt@aurelus.edu.pl

OK