Sobota 21 kwietnia 2018 01:37

Twoje pasje są dla nas ważne!

 

ta Twoją pasją jest TANIEC? Chciałbyś poznać nowe choreografie i opanować popularne style np. Breakdance? Oferowane przez Aurelus Edukacja zajęcia taneczne prowadzone są przez najlepszych instruktorów, dzięki którym błyskawicznie opanujesz nowe kroki!
 czy_do_teatru_chodza_kulturalni_146965 Interesują Cię tajniki zawodu AKTORA? Złapałeś teatralnego bakcyla i chciałbyś sprawdzić swoje umiejętności na scenie? Na naszych zajęciach przekonasz się m.in. jak zmienić swoje hobby w prawdziwy sposób na życie!
 s Kochasz muzykę i ŚPIEW? Czujesz, że masz talent i chciałbyś go doskonalić pod okiem profesjonalistów? Na naszych zajęciach bez przeszkód będziesz mógł szlifować swój warsztat oraz zdobywać nowe, praktyczne umiejętności, abyś stawał się co raz lepszy!
 Man Swimming Butterfly Stroke Uwielbiasz aktywnie spędzać czas, a SPORT to Twój sposób na życie? Nie wyobrażasz sobie poranka bez wizyty na basenie, a może kochasz grę w hokeja? Aurelus Edukacja wspiera nie tylko rozwój fizyczny uczniów, ale również propaguje prowadzenie zdrowego trybu życia!
 guitar1 Chcesz szlifować swoją GRĘ NA INSTRUMENCIE? A może zawsze marzyłeś, żeby rozpocząć taką naukę? Jeśli masz artystyczną duszę, te zajęcia są właśnie dla Ciebie!
 1348246706772 Marzysz o rozpoczęciu przygody JAZDY KONNEJ? Tylko w naszej szkole zamiast nudnych zajęć wf-u będziesz miał możliwość poczuć wiatr we włosach na grzbiecie pięknego wierzchowca. Zapraszamy również do zapisów do szkółki jeździeckiej.