Home / Twoje pasje są dla nas ważne!

Twoje pasje są dla nas ważne!

Z nami możesz rozwijać swoje pasje!

Taniec

Twoją pasją jest TANIEC? Chciałbyś poznać nowe choreografie i opanować popularne style np. Breakdance? Oferowane przez Aurelus Edukacja zajęcia taneczne prowadzone są przez najlepszych instruktorów, dzięki którym błyskawicznie opanujesz nowe kroki!

Jazda konna

Marzysz o rozpoczęciu przygody JAZDY KONNEJ? Tylko w naszej szkole zamiast nudnych zajęć wf-u będziesz miał możliwość poczuć wiatr we włosach na grzbiecie pięknego wierzchowca. Zapraszamy również do zapisów do szkółki jeździeckiej.

Śpiew

Kochasz muzykę i ŚPIEW? Czujesz, że masz talent i chciałbyś go doskonalić pod okiem profesjonalistów? Na naszych zajęciach bez przeszkód będziesz mógł szlifować swój warsztat oraz zdobywać nowe, praktyczne umiejętności, abyś stawał się co raz lepszy!

Sport

Uwielbiasz aktywnie spędzać czas, a SPORT to Twój sposób na życie? Nie wyobrażasz sobie poranka bez wizyty na basenie, a może kochasz grę w hokeja? Aurelus Edukacja wspiera nie tylko rozwój fizyczny uczniów, ale również propaguje prowadzenie zdrowego trybu życia! 

Top

Obowiązek informacyjny dotyczący RODO. Więcej informacji

Obowiązek informacyjny dotyczący RODO W związku z wejściem w życie nowych przepisów dotyczących danych osobowych (tzw. „RODO”) pragniemy Państwa poinformować, że Państwa dane osobowe znajdują się w naszej bazie danych. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., informujemy, że administratorem danych osobowych jest Aurelus Edukacja, ul. Marcina Opitza 11, 59-700 Bolesławiec  NIP 695-118-21-04,  REGON 20149623. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo otrzymania kopii danych osobowych przetwarzanych przez Aurelus Edukacja. Ponadto prawo wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, żądania ograniczenia ich przetwarzania, usunięcia oraz prawo do bycia zapomnianym w przypadku przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych. Przy braku Państwa sprzeciwu Aurelus Edukacja będzie stale przechowywać Państwa dane osobowe i korzystać z nich w celu utrzymania relacji i wysyłania ofert nawiązujących do dotychczasowego świadczenia usług. Kontakt z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych możliwy jest w siedzibie Aurelus Edukacja, przy ul. Marcina Opitza 11, 59-700 Bolesławiec lub za pomocą skrzynki mailowej: kontakt@aurelus.edu.pl

OK