Home / Aurelus Edukacja ,,Otwieramy drogę na lepszą przyszłość”

Aurelus Edukacja ,,Otwieramy drogę na lepszą przyszłość”

Drodzy Kandydaci,

Instytucja Aurelus Edukacja, której mam zaszczyt być Dyrektorem, jest wyjątkową placówką, w której nauka przestaje być przykrym obowiązkiem i przemienia się w prawdziwą przyjemność zdobywania wiedzy. Jesteśmy realnym przykładem tego, że szkoła może być miejscem przyjaznym i życzliwym, gdzie wszyscy traktowani są z należytym sobie szacunkiem, a relacje uczeń-nauczyciel tworzone są na zasadzie partnerstwa i wzajemnego komfortu. W końcu samorozwój to nie tylko bezmyślne przepisywanie wykładów czy monotonne „wkuwanie” materiału na pamięć, ale przede wszystkim skupienie się na rozwijaniu swoich pasji oraz zainteresowań. Na tle innych szkół Aurelus Edukacja wyróżnia się właśnie indywidualnym podejściem do uczniów i ogromnym zaangażowaniem w ich rozwój, zarówno ten intelektualny jak i fizyczny.

Jesteśmy nowoczesną placówką, w której, poza rozwojem osobistym czy progresem intelektualnym naszych uczniów, troszczymy się również o panujący w szkole klimat. Nasza wyspecjalizowana kadra nauczycielska, zamiast stereotypowego podejścia, otwarta jest na pomysły i potrzeby wszystkich naszych uczniów, których traktujemy jak młodszych partnerów w dążeniu do wspólnego celu. Dzięki temu możemy pochwalić się panującą u nas szczerą i naprawdę przyjazną atmosferą, w której wszelkie wątpliwości czy sugestie od razu brane są pod uwagę i rzetelnie rozpatrywane. Uważamy, że sercem naszej szkoły są właśnie uczniowie i słuchacze, dlatego tak bardzo skupiamy na wdrażaniu w życie ich planów i pomysłów, a także zachęcamy ich do czynnej realizacji własnych marzeń i celów.

 

Dyrektor szkoły
Marzanna Izabela Słotwińska

marzfoto-1

Top

Obowiązek informacyjny dotyczący RODO. Więcej informacji

Obowiązek informacyjny dotyczący RODO W związku z wejściem w życie nowych przepisów dotyczących danych osobowych (tzw. „RODO”) pragniemy Państwa poinformować, że Państwa dane osobowe znajdują się w naszej bazie danych. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., informujemy, że administratorem danych osobowych jest Aurelus Edukacja, ul. Marcina Opitza 11, 59-700 Bolesławiec  NIP 695-118-21-04,  REGON 20149623. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo otrzymania kopii danych osobowych przetwarzanych przez Aurelus Edukacja. Ponadto prawo wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, żądania ograniczenia ich przetwarzania, usunięcia oraz prawo do bycia zapomnianym w przypadku przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych. Przy braku Państwa sprzeciwu Aurelus Edukacja będzie stale przechowywać Państwa dane osobowe i korzystać z nich w celu utrzymania relacji i wysyłania ofert nawiązujących do dotychczasowego świadczenia usług. Kontakt z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych możliwy jest w siedzibie Aurelus Edukacja, przy ul. Marcina Opitza 11, 59-700 Bolesławiec lub za pomocą skrzynki mailowej: kontakt@aurelus.edu.pl

OK