Home / Warto nas wybrać

Warto nas wybrać

Aurelus Edukacja to nowoczesna instytucja tworząca możliwości rozwoju zawodowego i osobistego. Od lat uczymy, szkolimy, pomagamy. Wierzymy, że każdy może osiągnąć sukces, dlatego robimy wszystko, żeby stało się to dla Ciebie jeszcze łatwiejsze. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, opiniami i statystykami, abyś był pewien, że dobrze wybrałeś.

Warto nas wybrać! Dlaczego?

 Kierunki kształcenia pożądane na rynku pracy Kierunek rozwoju naszych szkół pozwala słuchaczom na zdobycie umiejętności najbardziej pożądanych na rynku pracy. Jak wybrać dostosowane do naszych potrzeb studium policealne, które poza dyplomem pozwoli na zdobycie praktycznych i pożądanych na rynku pracy umiejętności? Aurelus Edukacja podpowiada – wybierz jeden z przyszłościowych kierunków w naszym Studium Policealnym lub Studium Medycznym.
 Internetowa strefa ucznia STREFA UCZNIA umożliwia szybki i łatwy dostęp do notatek i niezbędnych materiałów dydaktycznych on-line. Dodatkowo zawsze masz dostęp do planów lekcji i harmonogramów zjazdów! Dowiedz się więcej o STREFIE UCZNIA tutaj.

Elastyczny system opłat
Aurelus Edukacja oferuje słuchaczom dogodne systemy płatności: miesięczny, semestralny i roczny. Dodatkowym atutem jest fakt, że wpisowe wynosi 0 zł, a w Liceum Ogólnokształcącym nie ma czesnego, jedynie opłata administracyjna raz w semestrze. Stworzyliśmy również bardzo korzystny pakiet promocji, który możesz sprawdzić tutaj.
 Praktyczna wiedza Interaktywne formy zajęć: zajęcia praktyczne, warsztaty nastawione na zdobywanie wiedzy praktycznej, pracownia chemiczna, kosmetyczna i komputerowa. Zajęcia prowadzone przez profesjonalną kadrę nauczycielską. Obejrzyj, aby się przekonać!
   
Top