Home / Warto nas wybrać

Warto nas wybrać

Aurelus Edukacja to nowoczesna instytucja tworząca możliwości rozwoju zawodowego i osobistego. Od lat uczymy, szkolimy, pomagamy. Wierzymy, że każdy może osiągnąć sukces, dlatego robimy wszystko, żeby stało się to dla Ciebie jeszcze łatwiejsze. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, opiniami i statystykami, abyś był pewien, że dobrze wybrałeś.

 

Warto nas wybrać! Dlaczego?

Kierunek rozwoju naszych szkół pozwala słuchaczom na zdobycie umiejętności najbardziej pożądanych na rynku pracy. Jak wybrać dostosowane do naszych potrzeb studium policealne, które poza dyplomem pozwoli na zdobycie praktycznych i pożądanych na rynku pracy umiejętności? Aurelus Edukacja podpowiada – wybierz jeden z przyszłościowych kierunków w naszym Studium Policealnym lub Studium Medycznym.


STREFA UCZNIA umożliwia szybki i łatwy dostęp do notatek i niezbędnych materiałów dydaktycznych on-line. Dodatkowo zawsze masz dostęp do planów lekcji i harmonogramów zjazdów! Dowiedz się więcej o STREFIE UCZNIA tutaj.Aurelus Edukacja oferuje słuchaczom dogodne systemy płatności: miesięczny, semestralny i roczny. Dodatkowym atutem jest fakt, że wpisowe wynosi 0 zł, a w Liceum Ogólnokształcącym nie ma czesnego, jedynie opłata administracyjna raz w semestrze. Stworzyliśmy również bardzo korzystny pakiet promocji, który możesz sprawdzić tutaj.


Interaktywne formy zajęć: zajęcia praktyczne, warsztaty nastawione na zdobywanie wiedzy praktycznej, pracownia chemiczna, kosmetyczna i komputerowa. Zajęcia prowadzone przez profesjonalną kadrę nauczycielską. Obejrzyj, aby się przekonać!https://www.youtube.com/watch?v=lbWWi52rPlo

Top

Obowiązek informacyjny dotyczący RODO. Więcej informacji

Obowiązek informacyjny dotyczący RODO W związku z wejściem w życie nowych przepisów dotyczących danych osobowych (tzw. „RODO”) pragniemy Państwa poinformować, że Państwa dane osobowe znajdują się w naszej bazie danych. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., informujemy, że administratorem danych osobowych jest Aurelus Edukacja, ul. Marcina Opitza 11, 59-700 Bolesławiec  NIP 695-118-21-04,  REGON 20149623. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo otrzymania kopii danych osobowych przetwarzanych przez Aurelus Edukacja. Ponadto prawo wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, żądania ograniczenia ich przetwarzania, usunięcia oraz prawo do bycia zapomnianym w przypadku przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych. Przy braku Państwa sprzeciwu Aurelus Edukacja będzie stale przechowywać Państwa dane osobowe i korzystać z nich w celu utrzymania relacji i wysyłania ofert nawiązujących do dotychczasowego świadczenia usług. Kontakt z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych możliwy jest w siedzibie Aurelus Edukacja, przy ul. Marcina Opitza 11, 59-700 Bolesławiec lub za pomocą skrzynki mailowej: kontakt@aurelus.edu.pl

OK