Home / Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Bolesławcu

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Bolesławcu

Zastanawiasz się nad dokończeniem swojej edukacji i uzyskaniem średniego wykształcenia? Nie zwlekaj z decyzją bo zrealizowanie tego jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy, że zapiszesz się do naszego Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych i bez trudu to osiągniesz. Dla osób po podstawówce starego typu  czy gimnazjum liceum trwa 3 lata natomiast dla osób po szkole zawodowej tylko 2 lata! Nauka odbywa się w systemie zaocznym, oznacza to, że zajęcia prowadzone są w soboty i w niedziele (średnio co 2 tygodnie). Program nauczania realizowany jest w formie wykładów i konsultacji, w trakcie których nie ma wyrywkowych odpytywań, kartkówek  czy obowiązkowych pisemnych prac domowych. Zaliczenie przedmiotów odbywa się w sesji egzaminacyjnej pod koniec każdego semestru. Więcej szczegółów na temat Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych znajdziesz tutaj

gtgtgt1 STREFA UCZNIA umożliwia szybki i łatwy dostęp do notatek i niezbędnych materiałów dydaktycznych on-line. Dodatkowo zawsze masz dostęp do planów lekcji i harmonogramów zjazdów! Dowiedz się więcej o STREFIE UCZNIA tutaj.
 gtgtgt W naszej szkole na pewno poczujesz się dobrze i komfortowo. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze a na przerwie czeka Cię kubek gorącej kawy czy herbaty. Do każdego podchodzimy indywidualnie dlatego z pewnością zdołasz pogodzić szkołę z innymi obowiązkami.
 sssss Brzmi niewiarygodnie? To prawda! W naszej szkole nie pobierana jest opłata wpisowa ani nie ma czesnego. 

 

 Older female student

,,Dałam się namówić koleżance na rozpoczęcie nauki w Aurelus Edukacja i nie żałuję! Skończyłam Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych bez problemów i napięć. Bez trudu pogodziłam pracę ze szkołą i dzięki temu w końcu mam wymarzone średnie wykształcenie.” 

Magda, 43 lata

Absolwentka Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych

   
Top