Home / Zrealizowane kursy

Zrealizowane kursy

Zrealizowane kursy

Kursy 2011
1.    Zorganizowanie i przeprowadzenie Kursu Kosmetycznego (stylizacja paznokci, wizaż) dla Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Bolesławcu w ramach projektu “Aktywni Społecznie w Powiecie Bolesławieckim, 2008-2013”.
2.    Zorganizowanie i przeprowadzenie Kursu na licencję pracownika ochrony I stopnia dla Euro-Szkoły w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013.

Kursy 2009
1.    Zorganizowanie i przeprowadzenie Kursu Kosmetycznego (stylizacja paznokci, wizaż) dla Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Bolesławcu w ramach projektu “Aktywni Społecznie w Powiecie Bolesławieckim, 2008-2013”.
2.    Zorganizowanie i przeprowadzenie Kursu Kosmetyki pielęgnacyjnej oraz kursu stylizacji paznokci dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Chojnowie w ramach projektu “Szansa na powrót”.
3.    Zorganizowanie i przeprowadzenie Kursu ochrony osób i mienia: Pracownik ochrony fizycznej I-go stopnia dla Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Prochowicach w ramach projektu systemowego “Wiem więcej-funkcjonuje lepiej”
4.    Zorganizowanie i przeprowadzenie Kursu ochrony dla członków służb porządkowych-organizacja imprez masowych dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Chojnowie w ramach projektu “Szansa na powrót”

Kursy 2008
1.    Zorganizowanie i przeprowadzenie Kursu Stylizacja paznokci metodą żelową i akrylową dla Powiatowego Urzędu Pracy w Bolesławcu.
2.    Zorganizowanie i przeprowadzenie Kursu ochrony osób i mienia I-go stopnia dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Chojnowie w ramach projektu “Szansa na powrót”.
3.    Zorganizowanie i przeprowadzenie Kursu Stylizacji paznokci oraz zdobnictwo-tipsy dla Powiatowego Urzędu Pracy w Złotoryji.

kursy 2005
1.    Zorganizowanie i przeprowadzenie Kursu kosmetyka praktyczna,   Kursu stylizacja paznokci-tipsy dla Powiatowego Urzędu Pracy w Lwówku Śląskim.
2.    Zorganizowanie i przeprowadzenie Kursu stylizacja paznokci-tipsy dla Powiatowego Urzędu Pracy w Lwówku Śląskim.

kursy 2004
Zorganizowanie i przeprowadzenie Kursu Palacz CO dla Powiatowego Urzędu Pracy w Lwówku Śląskim
1.    Zorganizowanie i przeprowadzenie Kursu Pracownik stacji paliw dla Powiatowego Urzędu Pracy w Lwówku Śląskim
2.    Zorganizowanie i przeprowadzenie Kursu komputerowego dla niepełnosprawnyc dla Powiatowego Urzędu Pracy w Lwówku Śląskim

Top

Obowiązek informacyjny dotyczący RODO. Więcej informacji

Obowiązek informacyjny dotyczący RODO W związku z wejściem w życie nowych przepisów dotyczących danych osobowych (tzw. „RODO”) pragniemy Państwa poinformować, że Państwa dane osobowe znajdują się w naszej bazie danych. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., informujemy, że administratorem danych osobowych jest Aurelus Edukacja, ul. Marcina Opitza 11, 59-700 Bolesławiec  NIP 695-118-21-04,  REGON 20149623. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo otrzymania kopii danych osobowych przetwarzanych przez Aurelus Edukacja. Ponadto prawo wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, żądania ograniczenia ich przetwarzania, usunięcia oraz prawo do bycia zapomnianym w przypadku przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych. Przy braku Państwa sprzeciwu Aurelus Edukacja będzie stale przechowywać Państwa dane osobowe i korzystać z nich w celu utrzymania relacji i wysyłania ofert nawiązujących do dotychczasowego świadczenia usług. Kontakt z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych możliwy jest w siedzibie Aurelus Edukacja, przy ul. Marcina Opitza 11, 59-700 Bolesławiec lub za pomocą skrzynki mailowej: kontakt@aurelus.edu.pl

OK