Sobota 20 stycznia 2018 14:42

Kadra pedagogiczna

marzannaSłotwińska
Marzanna Izabela Słotwińska

kontakt@aurelus.edu.pl
Dyrektor szkoły

Dyrektor Niepublicznej Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

Prowadzę warsztaty interpersonalne, zajęcia socjoterapeutyczne z młodzieżą, zajęcia z komunikacji, warsztaty z umiejętności społecznych i rozwoju osobistego. Studia na Uniwersytecie Wrocławskim wydział filozofii, podyplomowe studia doradztwa psychologiczno-pedagogiczne, studium Interwencji kryzysowej, szkoła trenerów, czteroletnie studia psychoterapii, szkolenie z terapii NEST, uczestnictwo w warsztatach rozwojowych ruchem i tańcem, szkoła Trenerów „Sieć” Polskiego Towarzystwa Psychologicznego we Wrocławiu. Moje zainteresowania to snowboard, taniec, żeglarstwo, wspinaczka, jazda konna, jogging, psychologia, filozofia.


Sylwia Kamińska

kontakt@aurelus.edu.pl
Wicedyrektor szkoły

Wykładowca

Nauczane przedmioty: analiza leków, farmakognozja, biologia, chemia.
specjalista ds. marketingu
Beata Dębska
beata.debska@aurelus.edu.pl
Specjalista ds. marketingu
Zajmuję się reklamą, tworzeniem materiałów reklamowych, obsługą social media, jestem administratorem stron internetowych oraz STREFY UCZNIA. Specjalizuje się w marketingu internetowym i jest to jednoczenie moja praca i zakres zainteresowań. Aktualnie studiuję na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu na kierunku Zarządzanie o specjalizacji marketing i e-commerce. W wolnych chwilach lubię aktywnie spędzać czas na siłowni i na świeżym powietrzu oraz podróżować.
aa
Monika Olszowy
monika.olszowy@aurelus.edu.pl
Wykładowca
Prowadzę zajęcia opieka nad osobą chorą i niesamodzielną, organizacja czasu wolnego, aktywizacja osoby podopiecznej. Ukończyłam Akademię Medyczną im. Piastów Śląskich we Wrocławiu na Wydziale Zdrowia Publicznego w kierunku: pielęgniarstwo. Posiadam przygotowanie pedagogiczne i specjalizację w dziedzinie pielęgniarstwa epidemiologicznego. Lubię ludzi, sport i muzykę. Motywuje mnie hasło: „Padłaś? Powstań! Popraw koronę i zasuwaj!”
AAA
Anna Dekarz
anna.dekarz@aurelus.edu.pl
Wykładowca
Prowadzę zajęcia z działalności gospodarczej w jednostkach organizacyjnych. Jestem absolwentką studiów podyplomowych kierunku „Efektywne zarządzanie podmiotami leczniczymi” Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy. Ukończyłam studia magisterskie z zarządzania i marketingu na Uniwersytecie Zielonogórskim. Moim mottem życiowym jest cytat Paulo Coelho „Kiedy czegoś gorąco pragniesz,to cały Wszechświat działa potajemnie, by udało Ci się to osiągnąć”.
sdsd
Mariola Kojder
mariola.kojder@aurelus.edu.pl
Wykładowca
W Aurelus Edukacja uczę historii, wiedzy o społeczeństwie oraz historii i społeczeństwa. Ukończyłam geografię i historię na Uniwersytecie Wrocławskim. Posiadam licencję pilota wycieczek nadaną przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego. Doskonalę swoją wiedzę i nabywam nowe umiejętności poprzez udział kursach doskonalących , warsztatach i studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Komunikowania, Politologii i Stosunków Międzynarodowych w Warszawie. Zawód nauczyciela to dla mnie pasja i wyzwanie, a przede wszystkim motywacja do ciągłego kształcenia i doskonalenia siebie.
sdsdsssss
Edyta Rząsa
edyta.rzasa@aurelus.edu.pl
Wykładowca
W Aurelus Edukacja prowadzę zajęcia z etyki. Jestem trenerem z przygotowaniem pedagogicznym ,moderatorem, doradcą NGO i koordynatorem projektów. Jestem absolwentką Szkoły Trenerów „Sieć” Polskiego Towarzystwa Psychologicznego we Wrocławiu. Certyfikowanym Trenerem Szkoły Młodych Trenerów IES. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku pedagogika spec. psychologia edukacji z coachingiem w Dolnośląskiej Szkole Wyższej. Prowadzę warsztaty z szeroko pojętego rozwoju organizacji, rozwoju zawodowego i osobistego, a także grupowe i indywidualne treningi umiejętności społecznych i rozwoju osobistego oraz grupy wsparcia.
sssss
Agnieszka Tomaszewska
agnieszka.tomaszewska@aurelus.edu.pl
Wykładowca
Uczę farmakologii oraz technologii postaci leku. Jestem studentką V roku Farmacji na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Specjalizuję się w recepturze aptecznej. Dysponuję szeroką wiedzą dotyczącą substancji leczniczych, ich mechanizmów działania, efektów ubocznych, interakcji lekowych. Moim hobby jest bieganie na długie dystanse. W tym roku po raz pierwszy planuję wziąć udział w półmaratonie. Interesują mnie także wszystkie inne dyscypliny sportu. Jestem ciekawa świata, uwielbiam podróże. W wolnym czasie czytam książki, zwłaszcza fantastykę.
vvv
Marta Żabierek
Wykładowca
dvdfsdfds
Danuta Jarosz
danuta.jarosz@aurelus.edu.pl
Wykładowca
Prowadzę zajęcia z biologii i chemii. Kończyłam Uniwersytet Wrocławski na wydziale biologii i chemii. Jestem dyplomowanym nauczycielem oraz koordynatorem akcji ,,szpikolada”- rejestracji dawcy szpiku. Lubię odkrywać nowości i tajemnice przyrody, które wciąż są dla nas nieodkrytym źródłem wiedzy. Moją pasją są górskie wycieczki.
Klaudia Kozłowska
klaudia.kozlowska@aurelus.edu.pl
Wykładowca
Nauczane przedmioty: kosmetyka pielęgnacyjna.
Katarzyna Rułka
katarzyna.rulka@aurelus.edu.pl
Wykładowca
Nauczane przedmioty: zabiegi pielęgnacyjno-upiększające.
Nina RusinNauczane przedmioty: opieka i profilaktyka niedostosowania społecznego.
Jolanta Smolińska-Yacoubi
jolanta.smolinska.yacoubi@aurelus.edu.pl
Wykładowca
Nauczane przedmioty: geografia.
Jadwiga Muzyka
jadwiga.muzyka@aurelus.edu.pl
Wykładowca
Nauczane przedmioty: anatomia, zabiegi i działania opiekuńcze.
Iwona Basta
iwona.wasilewicz@aurelus.edu.pl
Wykładowca
Nauczane przedmioty: matematyka.
Łucja WyrzykowskaWykładowca
Nauczane przedmioty: język polski.
Adam Werla
adam.werla@aurelus.edu.pl
Wykładowca
Nauczane przedmioty: język polski.
Dariusz Banaszak
dariusz.banaszak@aurelus.edu.pl
Wykładowca
Nauczane przedmioty: fizyka, informatyka.
Lidia Pałka
lidia.palka@aurelus.edu.pl
Wykładowca
Nauczane przedmioty: język polski.
Tetiana Andruszko
tetiana.andruszko@aurelus.edu.pl
Wykładowca
Urodziłam się na Ukrainie, gdzie studiowałam anglistykę na Uniwersytecie. W szkole Aurelus Edukacja uczę języka angielskiego. Jestem przekonana, że nauka, a głównie nauka języków obcych otwiera wielkie perspektywy życiowe. Ze swojej strony gotowa jestem zrobić wszystko, żeby wspomóc każdego, kto postanowił nauczyć się języka angielskiego. Good luck everyone!
Marek Śledziona
marek.sledziona@aurelus.edu.pl
Wykładowca
Nauczane przedmioty: prawo administracyjne, prawo cywilne.
Andrzej Dąbrowski
andrzej.dabrowski@aurelus.edu.pl
Wykładowca
Nauczane przedmioty: florystyka.
Przemysław Filipek
przemyslaw.filipek@aurelus.edu.pl
Wykładowca
Nauczane przedmioty: matematyka.
Aleksandra Kojder
aleksandra.kojder@aurelus.edu.pl
Wykładowca
Nauczane przedmioty: wychowanie fizyczne.
Joanna Kowalczyk
joanna.kowalczyk@aurelus.edu.pl
Wykładowca
Nauczane przedmioty: język niemiecki, język angielski.
Jarosław Majko
jaroslaw.majko@aurelus.edu.pl
Wykładowca
Nauczane przedmioty: fizyka, informatyka.
Patrycja Mosiądz
patrycja.mosiadz@aurelus.edu.pl
Wykładowca
Nauczane przedmioty: język migowy, historia, wos.
Anna Rachwalik
anna.rachwalik@aurelus.edu.pl
Wykładowca
Nauczane przedmioty: farmakologia,TPL.
Tomasz Rząsa
tomasz.rzasa@aurelus.edu.pl
Wykładowca
Nauczane przedmioty: przedmioty zawodowe - BHP.