Home / Zalety naszych szkół

Zalety naszych szkół

Zalety naszych szkół

Jeśli chcesz uczęszczać do tłocznej szkoły z przeludnionymi i dusznymi klasami, nieprzyjazną atmosferą pełną stresu i napięć, nieprzyjaznych i wrogo nastawionych nauczycieli oraz „ciągłych barier” i watpliwosci – możesz spokojnie opuścić tę stronę. Jeżeli jednak zależy Ci na miłej i przyjaznym klimacie, odpowiednim poziomie nauki, relacji z nauczycielami w przyjaznej i koleżeńskiej atmosferze i własnym komforcie, poświęć chwilę czasu na zapoznanie się z naszą ofertą, a przekonasz się, że są miejsca gdzie jest całkowicie odmiennie od tego do czego przywyczaiłeś się w szkołach państwowych, przekonasz się, że moze być inaczej…
Nasze szkoły Gimnazjum,  Liceum i Studium Policealne są nowoczesnymi placówkami, w których troszczymy się nie tylko o rozwój, ale także przywiązujemy dużą wagę do klimatu panującego we wszystkich naszych szkołach.  Starannie dobrany, życzliwy i kompetentny zespół nauczycieli oraz pracowników administracji zawsze czuwa nad naszymi Uczniami.

Wychodzimy z założenia, że nauka w stresie jest nieefektywna i nieprzyjemna. Natomiast motywacja i przełamywanie barier stanowi klucz do sukcesu. Zależy nam na poziomie kształcenia, pragniemy, aby uczniowie gimnazjum, liceum i studium chętnie podnosili swoje kwalifikacje, kontynuowali swobodnie naukę w uczelniach wyższych oraz ciepło wspominali chwile spędzone w naszych szkołach.

Aurelus – Edukacja istnieje już w Bolesławcu 14 lat.
Wszystkie nasze szkoły posiadają uprawnienia szkoły publicznej nadane przez Kuratora Oświaty we Wrocławiu.

Szczególna atmosfera
Od chwili powstania staramy się nieustannie rozwijać i wzbogacać ofertę edukacyjną, aktywnie realizujemy cele i założenia. Chętnie pomagamy wszystkim uczniom, dzięki czemu jesteśmy bardzo wysoko oceniani na rynku lokalnych usług edukacyjnych. Zyskaliśmy również opinię przyjaznej szkoły o szczególnej atmosferze.

Stała rekrutacja
Prowadzimy stały nabór do wszystkich szkół na wszystkie semestry. Przyjmujemy osoby, które ukończyły szkołę podstawową, gimnazjum, szkołę zawodową i liceum. Oferujemy naukę w cyklach 2 i 3-letnich, kształcimy w systemie dziennym, wieczorowym i zaocznym.

Top

Obowiązek informacyjny dotyczący RODO. Więcej informacji

Obowiązek informacyjny dotyczący RODO W związku z wejściem w życie nowych przepisów dotyczących danych osobowych (tzw. „RODO”) pragniemy Państwa poinformować, że Państwa dane osobowe znajdują się w naszej bazie danych. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., informujemy, że administratorem danych osobowych jest Aurelus Edukacja, ul. Marcina Opitza 11, 59-700 Bolesławiec  NIP 695-118-21-04,  REGON 20149623. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo otrzymania kopii danych osobowych przetwarzanych przez Aurelus Edukacja. Ponadto prawo wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, żądania ograniczenia ich przetwarzania, usunięcia oraz prawo do bycia zapomnianym w przypadku przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych. Przy braku Państwa sprzeciwu Aurelus Edukacja będzie stale przechowywać Państwa dane osobowe i korzystać z nich w celu utrzymania relacji i wysyłania ofert nawiązujących do dotychczasowego świadczenia usług. Kontakt z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych możliwy jest w siedzibie Aurelus Edukacja, przy ul. Marcina Opitza 11, 59-700 Bolesławiec lub za pomocą skrzynki mailowej: kontakt@aurelus.edu.pl

OK