Czwartek 27 lipca 2017 20:34

Sale do wynajęcia w Bolesławcu

Sale wykładowe, konferencyjne, gabinety, pracownie

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu sal. Zajmujemy się kompleksową organizacją i obsługą szkoleń, wykładów czy konferencji wraz z cateringiem. Posiadamy 9 sal wykładowych, 3 pracownie oraz sekretariat. Na terenie obiektu znajduje się monitorowany parking. To co nas wyróżnia to w pełni wyposażone sale szkoleniowe, profesjonalna obsługa, elastyczne warunki wynajmu sal szkoleniowych, dostęp do szybkiego bezprzewodowego Internetu oraz doskonała lokalizacja.

Przygotowana przez nas oferta jest alternatywą wobec sal w hotelach czy w centrach konferencyjnych. Proponowane przez nas usługi kierowane są do firm, instytucji jak i do osób prywatnych. Nasze sale szczególnie polecamy przy organizacji: szkoleń, kursów językowych, komputerowych, rekrutacji, spotkań większych grup, prezentacji usług czy towarów oraz do pracy biurowej. Do Państwa dyspozycji oddajemy profesjonalną bazę dydaktyczną, w tym m.in. pracownie kosmetyczną i chemiczną, która doskonale nadaje się do prowadzenia kursów czy pokazów. Sale wykładowe wyposażone są w sprzęt audio-wideo, laptopy, projektory multimedialne, drukarkę, skaner. Istnieje możliwość organizacji przerw kawowych oraz typowego cateringu w postaci ciepłego posiłku. Dodatkowo wszystkie sale mają dostęp do sieci Wi-Fi.

sale-m-
Zobacz więcej…
sale-D-
Zobacz więcej…
sale-D- (1)Zobacz więcej…
PR-KOSZobacz więcej… PR-CHEZobacz więcej… GABINETZobacz więcej…

 

Wyposażenie


Catering


Cennik usług

W celu zgłoszenia chęci wynajmu sali prosimy pobrać poniższy formularz, wypełnić go i wysłać na adres mailowy kontakt@aurelus.edu.pl

formularz_wynajmu_sali_zgłoszenie Aurelus Edukacja