Home / Wykład ,,Rozumieć siebie rozumieć dziecko”

Wykład ,,Rozumieć siebie rozumieć dziecko”

„Nie jest szczęściem życie bez problemów, takie nie istnieje. Szczęście to umiejętność

skutecznego i rozwijającego szukania rozwiązań w przyjaznej, rodzinnej atmosferze”.

Wykład skierowany jest do rodziców i opiekunów, pragnących nabyć lub poszerzyć wiedzę o skutecznej komunikacji z dzieckiem.

Podczas wykładu dowiesz się:

Jakie kompetencje osobiste i społeczne są przydatne w roli rodzica?

Jakie są życiowe postawy sprzyjające skutecznej komunikacji. Między uległością a agresją?

Jaka komunikacja ułatwia codzienne porozumiewanie się z dzieckiem?

Czym jest system wychowawczy i pole porozumienia z dzieckiem? Jak tworzyć granice i zasady oparte na szacunku?

Co jest najtrudniejsze w komunikacji z dzieckiem? Jak unikać konfliktów? Jakie są konsekwencje typowych zachowań rodziców?

Jaka jest rola współpracy ze szkołą? Jakie możliwości wsparcia wychowawczego mają rodzice w sytuacjach trudnych życiowo?

Termin: 27 LISTOPADA 2014  godzina 17:00

Czas trwania: 50 minut

wstęp wolny

prowadzący: mgr Edyta Rząsa, pedagog, trener

family-talking5-e1346296997316

 

Top

Obowiązek informacyjny dotyczący RODO. Więcej informacji

Obowiązek informacyjny dotyczący RODO W związku z wejściem w życie nowych przepisów dotyczących danych osobowych (tzw. „RODO”) pragniemy Państwa poinformować, że Państwa dane osobowe znajdują się w naszej bazie danych. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., informujemy, że administratorem danych osobowych jest Aurelus Edukacja, ul. Marcina Opitza 11, 59-700 Bolesławiec  NIP 695-118-21-04,  REGON 20149623. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo otrzymania kopii danych osobowych przetwarzanych przez Aurelus Edukacja. Ponadto prawo wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, żądania ograniczenia ich przetwarzania, usunięcia oraz prawo do bycia zapomnianym w przypadku przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych. Przy braku Państwa sprzeciwu Aurelus Edukacja będzie stale przechowywać Państwa dane osobowe i korzystać z nich w celu utrzymania relacji i wysyłania ofert nawiązujących do dotychczasowego świadczenia usług. Kontakt z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych możliwy jest w siedzibie Aurelus Edukacja, przy ul. Marcina Opitza 11, 59-700 Bolesławiec lub za pomocą skrzynki mailowej: kontakt@aurelus.edu.pl

OK