Home / WARSZTAT ,,ROZUMIEĆ SIEBIE ROZUMIEĆ DZIECKO”

WARSZTAT ,,ROZUMIEĆ SIEBIE ROZUMIEĆ DZIECKO”

Warsztat skierowany jest do osób chcących nabyć, poszerzyć kompetencje przydatne w roli rodzica, ułatwiające codzienne porozumiewanie się z dzieckiem.

Rodziców chcących zwiększyć swoje umiejętności wychowawcze. Wyeliminować agresywny sposób komunikacji z dzieckiem, skonfrontować problemy wychowawcze z dzieckiem. Praca odbywa się metodami aktywnymi z wykorzystaniem metody „Porozumienia bez przemocy”, RTZ, narzędzi komunikacji interpersonalnej.

Czas trwania: 10 h (piątek, sobota)

Termin: styczeń 2014

Zgłoszenia: do 20.12.2014

Koszt: 120 zł

Prowadzący: Edyta Rząsa, pedagog, trener. Zajmuje się Racjonalną Terapią Zachowań,

prowadzi treningi komunikacji i umiejętności społecznych.

family-talking5-e1346296997316

Top

Obowiązek informacyjny dotyczący RODO. Więcej informacji

Obowiązek informacyjny dotyczący RODO W związku z wejściem w życie nowych przepisów dotyczących danych osobowych (tzw. „RODO”) pragniemy Państwa poinformować, że Państwa dane osobowe znajdują się w naszej bazie danych. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., informujemy, że administratorem danych osobowych jest Aurelus Edukacja, ul. Marcina Opitza 11, 59-700 Bolesławiec  NIP 695-118-21-04,  REGON 20149623. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo otrzymania kopii danych osobowych przetwarzanych przez Aurelus Edukacja. Ponadto prawo wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, żądania ograniczenia ich przetwarzania, usunięcia oraz prawo do bycia zapomnianym w przypadku przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych. Przy braku Państwa sprzeciwu Aurelus Edukacja będzie stale przechowywać Państwa dane osobowe i korzystać z nich w celu utrzymania relacji i wysyłania ofert nawiązujących do dotychczasowego świadczenia usług. Kontakt z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych możliwy jest w siedzibie Aurelus Edukacja, przy ul. Marcina Opitza 11, 59-700 Bolesławiec lub za pomocą skrzynki mailowej: kontakt@aurelus.edu.pl

OK