Home / Uroda i pielęgnacja

Uroda i pielęgnacja

 cera such. Jak rozpoznać swój typ cery i jak dobrać do niej odpowiednie kosmetyki?Istnieją cztery podstawowe typy cery: sucha, normalna, mieszana oraz tłusta. Każda profesjonalna kosmetyczka powinna zdawać sobie sprawę z tego, jak istotne jest odpowiednie ich rozróżnienie i scharakteryzowanie, ponieważ tylko dzięki temu będziemy w stanie dobrać najlepsze dla naszej skóry kosmetyki.
Czytaj więcej…

 asset_d6f40122afa821e39e74632373fa181d 8 produktów dla idealnej skóry
Aby Twój makijaż wyglądał doskonale Twoja skóra musi być w doskonałej kondycji. Oprócz standardowych rzeczach, które dobrze wpływają na Twoją buzię jak sen czy tryb życia są produkty, które pomogą Ci sprawić, że Twoja skóra będzie piękniejsza.

Czytaj więcej…

Top

Obowiązek informacyjny dotyczący RODO. Więcej informacji

Obowiązek informacyjny dotyczący RODO W związku z wejściem w życie nowych przepisów dotyczących danych osobowych (tzw. „RODO”) pragniemy Państwa poinformować, że Państwa dane osobowe znajdują się w naszej bazie danych. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., informujemy, że administratorem danych osobowych jest Aurelus Edukacja, ul. Marcina Opitza 11, 59-700 Bolesławiec  NIP 695-118-21-04,  REGON 20149623. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo otrzymania kopii danych osobowych przetwarzanych przez Aurelus Edukacja. Ponadto prawo wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, żądania ograniczenia ich przetwarzania, usunięcia oraz prawo do bycia zapomnianym w przypadku przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych. Przy braku Państwa sprzeciwu Aurelus Edukacja będzie stale przechowywać Państwa dane osobowe i korzystać z nich w celu utrzymania relacji i wysyłania ofert nawiązujących do dotychczasowego świadczenia usług. Kontakt z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych możliwy jest w siedzibie Aurelus Edukacja, przy ul. Marcina Opitza 11, 59-700 Bolesławiec lub za pomocą skrzynki mailowej: kontakt@aurelus.edu.pl

OK