Wtorek 26 września 2017 05:39

Technik ochrony fizycznej osób i mienia

Zawód technik ochrony fizycznej należy do tych, na które wciąż jest bardzo duży popyt, a według prognoz w ciągu najbliższych lat będzie się on jeszcze bardziej zwiększał. Stale rośnie zapotrzebowanie na dobrze wyszkolonych pracowników, którzy poważnie myślą o rozwoju zawodowym. Dzięki temu kierunkowi w naszym Studium Policealnym będziesz mógł podjąć się działań mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa życia, zdrowia i nietykalności osobistej chronionych osób, zapobieganie zamachom, a także sprawowanie nadzoru nad dostępem do tajemnicy firmy. Jeżeli posiadasz wykształcenie minimum średnie, to możesz zapisać się do naszej szkoły bez względu na wiek i bez konieczności posiadania zdanej matury.

Czas trwania nauki – 2 lata ( IV semestry)

Tryb nauki – zaoczny

Opłata za szkołę –  150 zł miesięcznie

WPISOWE 0 ZŁ i WAKACJE BEZ OPŁAT

Praktyki zawodowe – 4 tygodnie – 160 godzin

Tytuł zawodowy – Technik ochrony fizycznej osób i mienia ( po zdaniu egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie)

mm  Security-Guard-East-Region

1. Efekt kształcenia

2.Program nauczania

3. Rekrutacja

4. Potrzebne dokumenty

5. Co dostanę będąc uczniem/słuchaczem szkoły?

6. W jakim zawodzie mogę pracować po tej szkole?

7. Czego nauczę się na tym kierunku?

8. Szukam innej informacji

aaaaaaaaa