Home / Szkolne sprawy

Szkolne sprawy

 

 Liceum_chce_dac_uczniom_4573467 Czy Ty też uważasz, że średnie wykształcenie nie jest do niczego potrzebne?
W dzisiejszych czasach wykształcenie przestało być już traktowane jako nadobowiązkowy, wyróżniający daną osobę atut, lecz stało się wymaganą, a wręcz niezbędną kwalifikacją, która nierzadko decyduje o naszym sukcesie w pracy. Edukacja nie tylko stwarza lepsze perspektywy życia zawodowego, ale jest ponadto źródłem prywatnego rozwoju, a więc i ogromnej satysfakcji osobistej. Nieukończenie liceum lub brak egzaminu maturalnego często zamyka ścieżki kariery, przez co zdobycie wymarzonej pracy staje się odległą, a wielokrotnie również niemożliwą w realizacji, mrzonką.
Czytaj więcej…
 12344 Poradnik gimnazjalisty: Czym się kierować przy wyborze liceum?
To, że wybór odpowiedniego liceum w kontekście dalszej edukacji lub przyszłej pracy jest bardzo ważny, wiemy wszyscy. Jednak uczniowie trzecich klas gimnazjum nierzadko czują się w tej sytuacji niepewni oraz zagubieni. Czym więc powinniście się kierować, aby wybór ten był świadomy, przemyślany i -co najważniejsze- satysfakcjonujący?
Czytaj więcej… 
 sonda-rola-farmaceuty-i-apteki-w-najblizszej-przyszlosci Technik farmaceutyczny – dobry zawód w 2 lata
Interesuje Cię kariera w przemyśle farmaceutycznym? Chciałbyś sprawdzić się w nietuzinkowej pracy związanej z produkcją leków, analizą i kontrolą ich jakości oraz obrotem środkami farmaceutycznymi? Szukasz zawodu, który poza możliwościami rozwoju da Ci wiele osobistej satysfakcji i stabilizację finansową?
Czytaj więcej…
 as1 Zawód z przyszłością? To jest możliwe!
Chcesz podjąć niebanalną i rozwijającą pracę w gabinecie dentystycznym i móc samodzielnie wykonywać część zabiegów profilaktyczno-leczniczych? Dzięki kierunkowi Higienistka stomatologiczna zdobędziesz interesujący i przede wszystkim przyszłościowy zawód, który da Ci wiele możliwości zatrudnienia!
Czytaj więcej…
 375973_1321603313406_o Ten zawód rozkwita na rynku pracy! Sprawdź
Od kilkunastu lat zawód specjalisty ds. BHP przechodzi prawdziwy rozkwit na rynku. Nie ma się czemu dziwić skoro kary za nieprzestrzeganie przepisów BHP sięgają nawet do 200 tysięcy złotych! Bardzo wiele przedsiębiorstw zatrudnia specjalistów i inspektorów BHP. Co należy do ich zadań?
Czytaj więcej…
 4ecf60e720ce4_o (1) Jak przygotować się do matury?Matura to bez wątpienia jeden z najważniejszych egzaminów w naszym życiu. To właśnie od tego egzaminu dojrzałości zależy nasza dalsza edukacja. Dlatego warto z dużym wyprzedzeniem zastanowić się i zaplanować naukę.  Dobrze rozplanowany czas i stosowanie się do wcześniej ułożonego planu dadzą Ci rewelacyjne rezultaty!
Czytaj więcej…
 shutterstock_118475239 Studia czy szkoła policealna?Wybór jest przede wszystkim uzależniony od naszej ścieżki kariery i tego, co planujemy robić w życiu. Coraz częściej zdarzają się sytuację, że studenci nawet łączą studia z szkołą policealną aby mieć więcej możliwości po studiach.
Czytaj więcej…

 

Top

Obowiązek informacyjny dotyczący RODO. Więcej informacji

Obowiązek informacyjny dotyczący RODO W związku z wejściem w życie nowych przepisów dotyczących danych osobowych (tzw. „RODO”) pragniemy Państwa poinformować, że Państwa dane osobowe znajdują się w naszej bazie danych. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., informujemy, że administratorem danych osobowych jest Aurelus Edukacja, ul. Marcina Opitza 11, 59-700 Bolesławiec  NIP 695-118-21-04,  REGON 20149623. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo otrzymania kopii danych osobowych przetwarzanych przez Aurelus Edukacja. Ponadto prawo wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, żądania ograniczenia ich przetwarzania, usunięcia oraz prawo do bycia zapomnianym w przypadku przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych. Przy braku Państwa sprzeciwu Aurelus Edukacja będzie stale przechowywać Państwa dane osobowe i korzystać z nich w celu utrzymania relacji i wysyłania ofert nawiązujących do dotychczasowego świadczenia usług. Kontakt z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych możliwy jest w siedzibie Aurelus Edukacja, przy ul. Marcina Opitza 11, 59-700 Bolesławiec lub za pomocą skrzynki mailowej: kontakt@aurelus.edu.pl

OK