Home / Szkoła językowa Bolesławiec

Szkoła językowa Bolesławiec

  • KONTAKT: 883-317-012

Szkoła językowa Aurelus

 


Zapisy online

O SZKOLE

Szukasz szkoły językowej, dzięki której zaczniesz płynnie posługiwać się językiem obcym? Doskonale trafiłeś! Naszymi mocnymi filarami są z jednej strony profesjonalni, doświadczeni i zaangażowani lektorzy, z drugiej – nowoczesna formuła przekazywania wiedzy.

Naszą ofertę kierujemy zarówno dla maluchów, jak i osób dorosłych czy firm. W naszej szkole możesz uczyć się języków od podstaw lub kontynuować naukę od dowolnego poziomu na kursach ogólnych, konwersacyjnych czy biznesowych.

Zajęcia odbywają się w szkole Aurelus Edukacja, dzięki czemu Słuchacze mogą korzystać z nowoczesnej infrastruktury oraz z dostępnej kafeterii.

OFERTA SZKOŁY

Kursy dla młodzieży

Kursy językowe dla młodzieży, które przygotowaliśmy to właściwy kierunek, aby zapewnić dziecku lepszy start w życiu. Dzieci mają większą łatwość przyswajania obcych dźwięków, dlatego łatwiej przystosowują się do innej wymowy słów. Dziecko nie tylko lepiej będzie radzić sobie w szkole, ale zaowocuje to również w jego karierze zawodowej.


Więcej

Kursy maturalne

Celem zajęć z języka angielskiego jest kompleksowe przygotowanie do egzaminu maturalnego zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Dobór materiałów, ćwiczeń i metod dostosowany jest do dwóch głównych części z egzaminu maturalnego, czyli z części ustnej i pisemnej.


Więcej

Kursy dla dorosłych

Dzieci i młodzież potrafią czerpać dużo radości z nauki języka obcego, a dorośli? My również możemy się świetnie bawić na zajęciach językowych. Pokażemy Ci, że nauka języka obcego może być łatwa i przyjemna w każdym wieku. Na naszych kursach zrealizujesz materiał, który jest dopasowany do poziomów biegłości językowej ustanowionych przez Radę Europy.


Więcej

Business languages

Posiadamy specjalną ofertę szkoleń i kursów językowych przeznaczonych zarówno dla szeregowych pracowników, jak i menadżerów najwyższego szczebla. Oferujemy profesjonalne szkolenia językowe, które pomogą pracownikom zdobyć umiejętności potrzebne do efektywnego komunikowania się w środowisku korporacyjnym oraz w kontaktach z klientem obcojęzycznym.  


Więcej

Język Polski dla obcorajowców

Polish for foreigners

Польский язык для
иностранцев

Польська мова для
іноземців


Więcej

Dopasowane grafiki do grup

Różnorodna oferta edukacyjna

Atrakcyjne pakiety cenowe

Dostosowany poziom zajęć

Certyfikat ukończenia kursu

Najlepsi lektorzy i native speakerzy


ZAPISZ SIĘ DO SZKOŁY

Jak do nas trafić?

CAM02347

Aurelus Edukacja

ul. Marcina Opitza 11
59-700 Bolesławiec

Odwiedź nas
Top

Obowiązek informacyjny dotyczący RODO. Więcej informacji

Obowiązek informacyjny dotyczący RODO W związku z wejściem w życie nowych przepisów dotyczących danych osobowych (tzw. „RODO”) pragniemy Państwa poinformować, że Państwa dane osobowe znajdują się w naszej bazie danych. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., informujemy, że administratorem danych osobowych jest Aurelus Edukacja, ul. Marcina Opitza 11, 59-700 Bolesławiec  NIP 695-118-21-04,  REGON 20149623. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo otrzymania kopii danych osobowych przetwarzanych przez Aurelus Edukacja. Ponadto prawo wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, żądania ograniczenia ich przetwarzania, usunięcia oraz prawo do bycia zapomnianym w przypadku przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych. Przy braku Państwa sprzeciwu Aurelus Edukacja będzie stale przechowywać Państwa dane osobowe i korzystać z nich w celu utrzymania relacji i wysyłania ofert nawiązujących do dotychczasowego świadczenia usług. Kontakt z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych możliwy jest w siedzibie Aurelus Edukacja, przy ul. Marcina Opitza 11, 59-700 Bolesławiec lub za pomocą skrzynki mailowej: kontakt@aurelus.edu.pl

OK