Home / Szkoła językowa Bolesławiec

Szkoła językowa Bolesławiec

  • KONTAKT: 883-317-012

Szkoła językowa Aurelus

 

O SZKOLE

Szukasz szkoły językowej, dzięki której zaczniesz płynnie posługiwać się językiem obcym? Doskonale trafiłeś! Naszymi mocnymi filarami są z jednej strony profesjonalni, doświadczeni i zaangażowani lektorzy, z drugiej – nowoczesna formuła przekazywania wiedzy.

Naszą ofertę kierujemy zarówno dla maluchów, jak i osób dorosłych czy firm. W naszej szkole możesz uczyć się języków od podstaw lub kontynuować naukę od dowolnego poziomu na kursach ogólnych, konwersacyjnych czy biznesowych.

Zajęcia odbywają się w szkole Aurelus Edukacja, dzięki czemu Słuchacze mogą korzystać z nowoczesnej infrastruktury oraz z dostępnej kafeterii.

OFERTA SZKOŁY

Dzieci uczą się języków obcych dużo szybciej niż dorośli, dlatego im wcześniej rozpoczną naukę, tym lepiej. Oferowane przez nas kursy językowe dla dzieci pozwalają opanować wiele umiejętności językowych w stosunkowo krótkim czasie, a przy tym skutecznie rozbudzają w dziecku pasję i zapał do nauki języków obcych.

Celem zajęć z języka angielskiego jest kompleksowe przygotowanie do egzaminu maturalnego zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Dobór materiałów, ćwiczeń i metod dostosowany jest do dwóch głównych części z egzaminu maturalnego, czyli z części ustnej i pisemnej.

Dzieci i młodzież potrafią czerpać dużo radości z nauki języka obcego, a dorośli? My również możemy się świetnie bawić na zajęciach językowych. Pokażemy Ci, że nauka języka obcego może być łatwa i przyjemna w każdym wieku. Na naszych kursach zrealizujesz materiał, który jest dopasowany do poziomów biegłości językowej ustanowionych przez Radę Europy.

Posiadamy specjalną ofertę szkoleń i kursów językowych przeznaczonych zarówno dla szeregowych pracowników, jak i menadżerów najwyższego szczebla. Oferujemy profesjonalne szkolenia językowe, które pomogą pracownikom zdobyć umiejętności potrzebne do efektywnego komunikowania się w środowisku korporacyjnym oraz w kontaktach z klientem obcojęzycznym.  

Dopasowane grafiki do grup

Różnorodna oferta edukacyjna

Atrakcyjne pakiety cenowe

Dostosowany poziom zajęć

Certyfikat ukończenia kursu

Najlepsi lektorzy i native speakerzy

Jak do nas trafić?

CAM02347

Aurelus Edukacja

ul. Marcina Opitza 11
59-700 Bolesławiec

Odwiedź nas
Top