Home / Szkoła językowa Bolesławiec

Szkoła językowa Bolesławiec

  • KONTAKT: 883-317-012

Szkoła językowa Aurelus

 

O SZKOLE

Szukasz szkoły językowej, dzięki której zaczniesz płynnie posługiwać się językiem obcym? Doskonale trafiłeś! Naszymi mocnymi filarami są z jednej strony profesjonalni, doświadczeni i zaangażowani lektorzy, z drugiej – nowoczesna formuła przekazywania wiedzy.

Naszą ofertę kierujemy zarówno dla maluchów, jak i osób dorosłych czy firm. W naszej szkole możesz uczyć się języków od podstaw lub kontynuować naukę od dowolnego poziomu na kursach ogólnych, konwersacyjnych czy biznesowych.

Zajęcia odbywają się w szkole Aurelus Edukacja, dzięki czemu Słuchacze mogą korzystać z nowoczesnej infrastruktury oraz z dostępnej kafeterii.

OFERTA SZKOŁY

Kursy językowe dla młodzieży, które przygotowaliśmy to właściwy kierunek, aby zapewnić dziecku lepszy start w życiu. Dzieci mają większą łatwość przyswajania obcych dźwięków, dlatego łatwiej przystosowują się do innej wymowy słów. Dziecko nie tylko lepiej będzie radzić sobie w szkole, ale zaowocuje to również w jego karierze zawodowej.

Celem zajęć z języka angielskiego jest kompleksowe przygotowanie do egzaminu maturalnego zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Dobór materiałów, ćwiczeń i metod dostosowany jest do dwóch głównych części z egzaminu maturalnego, czyli z części ustnej i pisemnej.

Dzieci i młodzież potrafią czerpać dużo radości z nauki języka obcego, a dorośli? My również możemy się świetnie bawić na zajęciach językowych. Pokażemy Ci, że nauka języka obcego może być łatwa i przyjemna w każdym wieku. Na naszych kursach zrealizujesz materiał, który jest dopasowany do poziomów biegłości językowej ustanowionych przez Radę Europy.

Posiadamy specjalną ofertę szkoleń i kursów językowych przeznaczonych zarówno dla szeregowych pracowników, jak i menadżerów najwyższego szczebla. Oferujemy profesjonalne szkolenia językowe, które pomogą pracownikom zdobyć umiejętności potrzebne do efektywnego komunikowania się w środowisku korporacyjnym oraz w kontaktach z klientem obcojęzycznym.  

Dopasowane grafiki do grup

Różnorodna oferta edukacyjna

Atrakcyjne pakiety cenowe

Dostosowany poziom zajęć

Certyfikat ukończenia kursu

Najlepsi lektorzy i native speakerzy

Jak do nas trafić?

CAM02347

Aurelus Edukacja

ul. Marcina Opitza 11
59-700 Bolesławiec

Odwiedź nas
Top

Obowiązek informacyjny dotyczący RODO. Więcej informacji

Obowiązek informacyjny dotyczący RODO W związku z wejściem w życie nowych przepisów dotyczących danych osobowych (tzw. „RODO”) pragniemy Państwa poinformować, że Państwa dane osobowe znajdują się w naszej bazie danych. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., informujemy, że administratorem danych osobowych jest Aurelus Edukacja, ul. Marcina Opitza 11, 59-700 Bolesławiec  NIP 695-118-21-04,  REGON 20149623. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo otrzymania kopii danych osobowych przetwarzanych przez Aurelus Edukacja. Ponadto prawo wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, żądania ograniczenia ich przetwarzania, usunięcia oraz prawo do bycia zapomnianym w przypadku przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych. Przy braku Państwa sprzeciwu Aurelus Edukacja będzie stale przechowywać Państwa dane osobowe i korzystać z nich w celu utrzymania relacji i wysyłania ofert nawiązujących do dotychczasowego świadczenia usług. Kontakt z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych możliwy jest w siedzibie Aurelus Edukacja, przy ul. Marcina Opitza 11, 59-700 Bolesławiec lub za pomocą skrzynki mailowej: kontakt@aurelus.edu.pl

OK