Home / Studium Policealne

Studium Policealne

Szkoła Policealna to szkoła, w której w rok lub w dwa lata, w zależności od kierunku, zdobędziesz zawód pożądany na rynku pracy. Szkoły policealne to doskonała alternatywa studiów. Możesz kontynuować naukę po średniej szkole nawet nie mając matury.

Studium policealne

Kierunki szkół medycznych

Technik administracji

rzyszły Technik administracji zdobywa wiedzę teoretyczną i praktyczną, która daje szerokie umiejętności w kategorii biurowej ucząc się gromadzenia dokumentacji, sporządza protokołów i sprawozdań czy kontrolować akta prawne.

Technik informatyk

Technik informatyk to kierunek dla osób łączących analityczny sposób myślenia z kreatywnym działaniem. Absolwent będzie przygotowany do projektowania i wykonywania lokalnych sieci komputerowych czy administrowania bazami danych.

Technik turystyki wiejskiej

Technik turystyki wiejskiej może znaleźć zatrudnienie w biurach turystycznych, hotelach oraz pensjonatach. Słuchacz jest przygotowany do organizowania i prowadzenia działalności turystycznej czy planowania i wykonywania prac w gospodarstwie agroturystycznym.

Technik bezpieczeństwa i higieny pracy

Na kierunku tym słuchacze zdobywają wiedzę na temat wdrażania przepisów bhp w różnego rodzaju zakładach pracy, wraz z dostosowaniem ich do działalności. Absolwenci zdobywają również wiedzę z organizowania miejsc pracy i oceniania ryzyka i zagrożenia zawodowego.

Technik Usług Kosmetycznych

Technik usług kosmetycznych wykonuje zabiegi z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej (zachowawczej), leczniczej i upiększającej. Nauka obejmuje zarówno sztukę makijażu, jak i metody upiększania twarzy i ciała.

Technik ochrony fizycznej osób i mienia

Technik ochrony fizycznej osób i mienia może być zatrudniony w instytucjach gdzie jest niezbędna ochrona realizując zadania z zakresu ochrony osób i mienia.

Opiekunka dziecięca

Opiekunka dziecięca zajmuje się sprawowaniem fachowej opieki nad małymi dziećmi w wieku od 0-4 roku życia. Opiekunka dziecięca może podjąć w pełni profesjonalną pracę prywatnie w rodzinie dziecka, w przedszkolu, żłobku, klubie malucha, świetlicach dziecięcych, a także otworzyć prywatny żłobek.

Florysta

Florysta w sposób kreatywny zajmuje się tworzeniem różnego rodzaju kompozycji z kwiatów. W związku z dużymi oczekiwaniami klientów, florystyka mocno rozwinęła się w ostatnich czasach. Profesjonalni technicy floryści są osobami poszukiwanymi w każdej kwiaciarni czy firmie organizującej wystrój na przyjęcia.

Docenieni przez pracodawców

W naszej szkole łączymy wiedzę teoretyczną z praktyką. Uczymy jak przekuć wiedzę i umiejętności w dobrze płatną pracę, jak wykorzystać swoje predyspozycje w satysfakcjonujące zajęcie. Nasi absolwenci są naszą wizytówką. Dzięki takiemu podejściu doceniają nas pracodawcy, którzy już w trakcie nauki poszukują u nas swoich specjalistów.


Masz czas na pracę i hobby

Zdajemy sobie sprawę, że wielu naszych słuchaczy to osoby, które pracują, mają rodzinę, obowiązki lub absorbujące hobby. Dlatego też, program układamy w taki sposób, który gwarantuje nie tylko zdobycie niezbędnej wiedzy i umiejętności, ale również umożliwia pogodzenie nauki z życiem prywatnym.

Internetowa STREFA UCZNIA

Aby nauka w naszej szkole stała się jeszcze łatwiejsza i przyjemniejsza, stworzyliśmy STREFĘ UCZNIA! Dostęp do platformy mają wszyscy nasi uczniowie i słuchacze. Dzięki STREFIE UCZNIA masz dostęp do planów lekcji, harmonogramów zjazdów, materiałów edukacyjnych i informacji o egzaminach.

REKRUTACJA W 3 KROKACH

Zapisz się online na wybrany kierunek

Dostarcz niezbędne dokumenty

Gotowe! Zostałeś zapisany do szkoły


ZAPISZ SIĘ DO SZKOŁY

Jak do nas trafić?

CAM02347

Aurelus Edukacja

ul. Marcina Opitza 11
59-700 Bolesławiec

Odwiedź nas
Top

Obowiązek informacyjny dotyczący RODO. Więcej informacji

Obowiązek informacyjny dotyczący RODO W związku z wejściem w życie nowych przepisów dotyczących danych osobowych (tzw. „RODO”) pragniemy Państwa poinformować, że Państwa dane osobowe znajdują się w naszej bazie danych. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., informujemy, że administratorem danych osobowych jest Aurelus Edukacja, ul. Marcina Opitza 11, 59-700 Bolesławiec  NIP 695-118-21-04,  REGON 20149623. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo otrzymania kopii danych osobowych przetwarzanych przez Aurelus Edukacja. Ponadto prawo wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, żądania ograniczenia ich przetwarzania, usunięcia oraz prawo do bycia zapomnianym w przypadku przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych. Przy braku Państwa sprzeciwu Aurelus Edukacja będzie stale przechowywać Państwa dane osobowe i korzystać z nich w celu utrzymania relacji i wysyłania ofert nawiązujących do dotychczasowego świadczenia usług. Kontakt z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych możliwy jest w siedzibie Aurelus Edukacja, przy ul. Marcina Opitza 11, 59-700 Bolesławiec lub za pomocą skrzynki mailowej: kontakt@aurelus.edu.pl

OK