Home / Studium Medyczne

Studium Medyczne

Studium Medyczne to szkoła policealna, kształcąca w zawodach medycznych i paramedycznych. Nasza szkoła przygotowuje przyszłych pracowników służby zdrowia, gabinetów stomatologicznych i terapeutycznych, aptek czy domów opieki.

Studium medyczne

Kierunki szkół medycznych

Technik farmaceutyczny

Zawód medyczny, który umożliwia zatrudnienie m.in. w aptekach czy hurtowniach farmaceutycznych i kosmetycznych. Technik farmaceutyczny wykonuje prace związane ze sporządzaniem i wytwarzaniem produktów leczniczych.

Higienistka stomatologiczna

Współpracuje bezpośrednio z lekarzem dentystą w zakresie wykonywania zabiegów profilaktyczno-leczniczych. Zatrudnienia można szukać w gabinetach stomatologicznych, klinikach czy poradniach dentystycznych.

Terapeuta zajęciowy

Terapeuta zajęciowy aktywizuje chorych poprzez zastosowanie różnych metod, form oraz technik terapii zajęciowej w procesie kompleksowej rehabilitacji oraz pomaga w usprawnieniu kondycji fizycznej,

Opiekunka środowiskowa

Opiekunka środowiskowa udziela pomocy i świadczy usługi opiekuńcze osobom, które tego potrzebują. Pomoc kierowana jest w szczególności do osób przewlekle chorych, samotnych czy niesamodzielnych.

Opiekun w domu pomocy społecznej

Opiekun w domu pomocy społecznej stymuluje rozwój i aktywizuje osoby przebywające w domu pomocy społecznej wykorzystując w tym celu różnorodne metody i narzędzia rehabilitacji lub terapii.

Asystentka stomatologiczna

Asystentka stomatologiczna asystuje lekarzowi dentyście podczas wykonywania zabiegów profilaktycznych, leczniczych i rehabilitacyjnych, przygotowywania materiałów i leków stomatologicznych zgodnie z procedurami.

Technik masażysta

Technik masażysta wykonuje masaże zgodnie w wymogami wiedzy medycznej, które usprawniają leczenie i rehabilitację chorych, relaksują i odmładzają. Słuchacz pozna najlepsze techniki wykonywnia takich masaży jak: klasyczny, sportowy czy limfatyczny

Opiekun osoby starszej

Zawód opiekuna osoby starszej polega na świadczeniu usług opiekuńczo-wspierających osobie starszej. Słuchacze uczą się prawidłowej opieki nad seniorami, aktywizacji, niesienia pomocy i wsparcia

Opiekun medyczny

Opiekun medyczny przygotowany jest do rozwiązywania problemów opiekuńczych osoby chorej, aktywizowania do zwiększenia samodzielności życiowej oraz współdziałania z zespołem terapeutycznym i medycznym.

Technik sterylizacji medycznej

Technik sterylizacji medycznej zapewnia odpowiednią czystość mikrobiologiczną sprzętu używanego do diagnozowania i leczenia. Do jego zadań należy: dezynfekcja narzędzi czy przygotowywanie roztworów myjących i dezynfekcyjnych.

REKRUTACJA W 3 KROKACH

Zapisz się online na wybrany kierunek

Dostarcz niezbędne dokumenty

Gotowe! Zostałeś zapisany do szkoły


ZAPISZ SIĘ DO SZKOŁY

Jak do nas trafić?

CAM02347

Aurelus Edukacja

ul. Marcina Opitza 11
59-700 Bolesławiec

Odwiedź nas
Top

Obowiązek informacyjny dotyczący RODO. Więcej informacji

Obowiązek informacyjny dotyczący RODO W związku z wejściem w życie nowych przepisów dotyczących danych osobowych (tzw. „RODO”) pragniemy Państwa poinformować, że Państwa dane osobowe znajdują się w naszej bazie danych. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., informujemy, że administratorem danych osobowych jest Aurelus Edukacja, ul. Marcina Opitza 11, 59-700 Bolesławiec  NIP 695-118-21-04,  REGON 20149623. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo otrzymania kopii danych osobowych przetwarzanych przez Aurelus Edukacja. Ponadto prawo wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, żądania ograniczenia ich przetwarzania, usunięcia oraz prawo do bycia zapomnianym w przypadku przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych. Przy braku Państwa sprzeciwu Aurelus Edukacja będzie stale przechowywać Państwa dane osobowe i korzystać z nich w celu utrzymania relacji i wysyłania ofert nawiązujących do dotychczasowego świadczenia usług. Kontakt z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych możliwy jest w siedzibie Aurelus Edukacja, przy ul. Marcina Opitza 11, 59-700 Bolesławiec lub za pomocą skrzynki mailowej: kontakt@aurelus.edu.pl

OK