Home / Studium Medyczne w Bolesławcu

Studium Medyczne w Bolesławcu

Studium Medyczne to szkoła policealna, kształcąca w zawodach medycznych i paramedycznych. Nasza szkoła przygotowuje przyszłych pracowników służby zdrowia, gabinetów stomatologicznych i terapeutycznych, aptek czy domów opieki.

Studium medyczne

Kierunki szkół medycznych

Technik farmaceutyczny

Zawód medyczny, który umożliwia zatrudnienie m.in. w aptekach czy hurtowniach farmaceutycznych i kosmetycznych. Technik farmaceutyczny wykonuje prace związane ze sporządzaniem i wytwarzaniem produktów leczniczych.

Higienistka stomatologiczna

Współpracuje bezpośrednio z lekarzem dentystą w zakresie wykonywania zabiegów profilaktyczno-leczniczych. Zatrudnienia można szukać w gabinetach stomatologicznych, klinikach czy poradniach dentystycznych.

Terapeuta zajęciowy

Terapeuta zajęciowy aktywizuje chorych poprzez zastosowanie różnych metod, form oraz technik terapii zajęciowej w procesie kompleksowej rehabilitacji oraz pomaga w usprawnieniu kondycji fizycznej,

Opiekunka środowiskowa

Opiekunka środowiskowa udziela pomocy i świadczy usługi opiekuńcze osobom, które tego potrzebują. Pomoc kierowana jest w szczególności do osób przewlekle chorych, samotnych czy niesamodzielnych.

Opiekun w domu pomocy społecznej

Opiekun w domu pomocy społecznej stymuluje rozwój i aktywizuje osoby przebywające w domu pomocy społecznej wykorzystując w tym celu różnorodne metody i narzędzia rehabilitacji lub terapii.

Asystentka stomatologiczna

Asystentka stomatologiczna asystuje lekarzowi dentyście podczas wykonywania zabiegów profilaktycznych, leczniczych i rehabilitacyjnych, przygotowywania materiałów i leków stomatologicznych zgodnie z procedurami.

Technik masażysta

Technik masażysta wykonuje masaże zgodnie w wymogami wiedzy medycznej, które usprawniają leczenie i rehabilitację chorych, relaksują i odmładzają. Słuchacz pozna najlepsze techniki wykonywnia takich masaży jak: klasyczny, sportowy czy limfatyczny

Opiekun osoby starszej

Zawód opiekuna osoby starszej polega na świadczeniu usług opiekuńczo-wspierających osobie starszej. Słuchacze uczą się prawidłowej opieki nad seniorami, aktywizacji, niesienia pomocy i wsparcia

Opiekun medyczny

Opiekun medyczny przygotowany jest do rozwiązywania problemów opiekuńczych osoby chorej, aktywizowania do zwiększenia samodzielności życiowej oraz współdziałania z zespołem terapeutycznym i medycznym.

Technik sterylizacji medycznej

Technik sterylizacji medycznej zapewnia odpowiednią czystość mikrobiologiczną sprzętu używanego do diagnozowania i leczenia. Do jego zadań należy: dezynfekcja narzędzi czy przygotowywanie roztworów myjących i dezynfekcyjnych.

REKRUTACJA W 3 KROKACH

Zapisz się online na wybrany kierunek

Dostarcz niezbędne dokumenty

Gotowe! Zostałeś zapisany do szkoły

Jak do nas trafić?

CAM02347

Aurelus Edukacja

ul. Marcina Opitza 11
59-700 Bolesławiec

Odwiedź nas
Top

Obowiązek informacyjny dotyczący RODO. Więcej informacji

Obowiązek informacyjny dotyczący RODO W związku z wejściem w życie nowych przepisów dotyczących danych osobowych (tzw. „RODO”) pragniemy Państwa poinformować, że Państwa dane osobowe znajdują się w naszej bazie danych. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., informujemy, że administratorem danych osobowych jest Aurelus Edukacja, ul. Marcina Opitza 11, 59-700 Bolesławiec  NIP 695-118-21-04,  REGON 20149623. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo otrzymania kopii danych osobowych przetwarzanych przez Aurelus Edukacja. Ponadto prawo wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, żądania ograniczenia ich przetwarzania, usunięcia oraz prawo do bycia zapomnianym w przypadku przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych. Przy braku Państwa sprzeciwu Aurelus Edukacja będzie stale przechowywać Państwa dane osobowe i korzystać z nich w celu utrzymania relacji i wysyłania ofert nawiązujących do dotychczasowego świadczenia usług. Kontakt z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych możliwy jest w siedzibie Aurelus Edukacja, przy ul. Marcina Opitza 11, 59-700 Bolesławiec lub za pomocą skrzynki mailowej: kontakt@aurelus.edu.pl

OK