Home / Jak samoorganizacja wpływa na jakość Twojej pracy?

Jak samoorganizacja wpływa na jakość Twojej pracy?

 Jak samoorganizacja wpływa na jakość Twojej pracy?

Współczesny rynek pracy rozwija się w tak zawrotnym tempie, że musi stawiać przed swoimi potencjalnymi pracownikami nowe, coraz wyższe oczekiwania i wymagania. Aby nadążyć za tym postępem, od zatrudnionych wymaga się już nie tylko umiejętności predysponujących do zajmowanego stanowiska, ale także coraz częściej wyróżniających się cech osobistych, takich jak punktualność, samodyscyplina czy umiejętność samoorganizacji. Ta ostatnia jest najbardziej wyczekiwaną wśród pracodawców, a zarazem wydaje się być najtrudniejszą do opanowania przez pracowników. Nic bardziej mylnego!

 12345

Nauka na oferowanym przez naszą szkołę kierunku- Technik administracji, zaowocuje nie tylko znajomością podstawowych zagadnień z zakresu prawa (cywilnego, administracyjnego, gospodarczego czy prawa pracy), ale również finansów publicznych, ekonomii czy nauk społecznych. Ponadto nauczysz się właściwej organizacji swojego czasu pracy, na którą, wbrew pozorom, nie wpływają jedynie skrupulatne planowanie, koncentrowanie się na najważniejszych zadaniach czy pilnowanie harmonogramu! Równie ważne będą umiejętności delegowania zadań i stawianie sobie w pracy realnych, choć ambitnych celów. Zapoznasz się z popularnym systemem organizacji zajęć GTD (ang. Getting Things Done), bez znajomości którego ciężko wyobrazić sobie dziś zachowanie wysokiej produktywności w jakiejkolwiek firmie. Dodatkowo dowiesz się jak istotne jest prawidłowe zorganizowanie miejsca swojej pracy, w tym uporządkowanie ważnych telefonów, koordynacja kalendarza, czuwanie nad kontaktami (zarówno wewnętrznymi jak i zewnętrznymi) i w końcu regulaminowe przechowywanie danych firmowych. Zdobyte w naszej szkole gruntowne wykształcenie sprawi, że staniesz się pożądanym, profesjonalnym pracownikiem administracyjnym, który jest niezbędny w każdej rozwijającej się i szanowanej firmie. Nauka na tym kierunku zagwarantuje Ci możliwość zatrudnienia w biurach stawiających na wykwalifikowaną kadrę urzędniczą, która w kompetentny sposób przygotowana jest zarówno do organizacji samej pracy biurowej, jak i pełnego wykorzystywania jej możliwości technicznych.

Top

Obowiązek informacyjny dotyczący RODO. Więcej informacji

Obowiązek informacyjny dotyczący RODO W związku z wejściem w życie nowych przepisów dotyczących danych osobowych (tzw. „RODO”) pragniemy Państwa poinformować, że Państwa dane osobowe znajdują się w naszej bazie danych. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., informujemy, że administratorem danych osobowych jest Aurelus Edukacja, ul. Marcina Opitza 11, 59-700 Bolesławiec  NIP 695-118-21-04,  REGON 20149623. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo otrzymania kopii danych osobowych przetwarzanych przez Aurelus Edukacja. Ponadto prawo wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, żądania ograniczenia ich przetwarzania, usunięcia oraz prawo do bycia zapomnianym w przypadku przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych. Przy braku Państwa sprzeciwu Aurelus Edukacja będzie stale przechowywać Państwa dane osobowe i korzystać z nich w celu utrzymania relacji i wysyłania ofert nawiązujących do dotychczasowego świadczenia usług. Kontakt z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych możliwy jest w siedzibie Aurelus Edukacja, przy ul. Marcina Opitza 11, 59-700 Bolesławiec lub za pomocą skrzynki mailowej: kontakt@aurelus.edu.pl

OK