Home / Rekrutacja Online

Rekrutacja Online

Rekrutacja Online

Do POLICEALNEGO STUDIUM, LICEUM lub GIMNAZJUM przyjmowane są osoby pragnące kontynuować swoje wykształcenie. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń (czyli złożenia wypełnionego podania w naszym sekretariacie).

Termin Składania podań:

Gimnazjum i Liceumdzienne do 30 sierpnia 2011 r.

Gimnazjum i Liceum – zaoczne do 30 września 2011 r.

Studium Policealnedzienne do 1 września 2011 r.

Studium Policealnezaoczne do 30 września 2011 r.

Przyjmujemy bez egzaminów wstępnych. Przy zapisie gwarantujemy minimum formalności. Naukę można kontynuować w dowolnym semestrze. Wystawiamy zaświadczenia do ZUS, MOPS. Po przyjęciu do szkoły wystawimy legitymację szkolną uprawniającą do wszelkich zniżek.
Podania do szkoły można składac na bieżąco – osobiście, telefonicznie lub przez Internet
Szczegółowych informacji udziela Sekretariat szkoły:

AURELUS – EDUKACJA
ul. Marcina OPITZA 11
59-700 Bolesławiec
tel. (075) 732-79-60 | Gadu-Gadu:  Rekrutacja Online 2833209
Nasz adres e-mail, studium@aurelus.com

Prosimy o zabranie ze sobą następujących dokumentów podczas pierwszej wizyty w sekretariacie szkoły:

  • Świadectwo ukończenia ostatniej szkoły.
  • 2 zdjęcia
  • Zaświadczenie lekarskie (można dostarczyć w trakcie)
  • Podanie o przyjęcie do szkoły (do pobrania w sekretariacie szkoły lub na stronie)
Top

Obowiązek informacyjny dotyczący RODO. Więcej informacji

Obowiązek informacyjny dotyczący RODO W związku z wejściem w życie nowych przepisów dotyczących danych osobowych (tzw. „RODO”) pragniemy Państwa poinformować, że Państwa dane osobowe znajdują się w naszej bazie danych. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., informujemy, że administratorem danych osobowych jest Aurelus Edukacja, ul. Marcina Opitza 11, 59-700 Bolesławiec  NIP 695-118-21-04,  REGON 20149623. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo otrzymania kopii danych osobowych przetwarzanych przez Aurelus Edukacja. Ponadto prawo wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, żądania ograniczenia ich przetwarzania, usunięcia oraz prawo do bycia zapomnianym w przypadku przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych. Przy braku Państwa sprzeciwu Aurelus Edukacja będzie stale przechowywać Państwa dane osobowe i korzystać z nich w celu utrzymania relacji i wysyłania ofert nawiązujących do dotychczasowego świadczenia usług. Kontakt z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych możliwy jest w siedzibie Aurelus Edukacja, przy ul. Marcina Opitza 11, 59-700 Bolesławiec lub za pomocą skrzynki mailowej: kontakt@aurelus.edu.pl

OK