Home / probA

probA

marzannaSłotwińska
Marzanna Izabela Słotwińska

kontakt@aurelus.edu.pl
Dyrektor szkoły

Dyrektor Niepublicznej Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

Prowadzę warsztaty interpersonalne, zajęcia socjoterapeutyczne z młodzieżą, zajęcia z komunikacji, warsztaty z umiejętności społecznych i rozwoju osobistego. Studia na Uniwersytecie Wrocławskim wydział filozofii, podyplomowe studia doradztwa psychologiczno-pedagogiczne, studium Interwencji kryzysowej, szkoła trenerów, czteroletnie studia psychoterapii, szkolenie z terapii NEST, uczestnictwo w warsztatach rozwojowych ruchem i tańcem, szkoła Trenerów „Sieć” Polskiego Towarzystwa Psychologicznego we Wrocławiu. Moje zainteresowania to snowboard, taniec, żeglarstwo, wspinaczka, jazda konna, jogging, psychologia, filozofia.


Sylwia Kamińska

kontakt@aurelus.edu.pl
Wicedyrektor szkoły

Wykładowca

Nauczane przedmioty: analiza leków, farmakognozja, biologia, chemia.
specjalista ds. marketingu
Beata Dębska
beata.debska@aurelus.edu.pl
Specjalista ds. marketingu
Zajmuję się reklamą, tworzeniem materiałów reklamowych, obsługą social media, jestem administratorem stron internetowych oraz STREFY UCZNIA. Specjalizuje się w marketingu internetowym i jest to jednoczenie moja praca i zakres zainteresowań. Aktualnie studiuję na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu na kierunku Zarządzanie o specjalizacji marketing i e-commerce. W wolnych chwilach lubię aktywnie spędzać czas na siłowni czy na świeżym powietrzu oraz podróżować.
aa
Monika Olszowy
monika.olszowy@aurelus.edu.pl
Wykładowca
Prowadzę zajęcia opieka nad osobą chorą i niesamodzielną, organizacja czasu wolnego, aktywizacja osoby podopiecznej. Ukończyłam Akademię Medyczną im. Piastów Śląskich we Wrocławiu na Wydziale Zdrowia Publicznego w kierunku: pielęgniarstwo. Posiadam przygotowanie pedagogiczne i specjalizację w dziedzinie pielęgniarstwa epidemiologicznego. Lubię ludzi, sport i muzykę. Motywuje mnie hasło: „Padłaś? Powstań! Popraw koronę i zasuwaj!”
AAA
Anna Dekarz
anna.dekarz@aurelus.edu.pl
Wykładowca
Prowadzę zajęcia z działalności gospodarczej w jednostkach organizacyjnych. Jestem absolwentką studiów podyplomowych kierunku „Efektywne zarządzanie podmiotami leczniczymi” Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy. Ukończyłam studia magisterskie z zarządzania i marketingu na Uniwersytecie Zielonogórskim. Moim mottem życiowym jest cytat Paulo Coelho „Kiedy czegoś gorąco pragniesz,to cały Wszechświat działa potajemnie, by udało Ci się to osiągnąć”.
sdsd
Mariola Kojder
mariola.kojder@aurelus.edu.pl
Wykładowca
W Aurelus Edukacja uczę historii, wiedzy o społeczeństwie oraz historii i społeczeństwa. Ukończyłam geografię i historię na Uniwersytecie Wrocławskim. Posiadam licencję pilota wycieczek nadaną przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego. Doskonalę swoją wiedzę i nabywam nowe umiejętności poprzez udział kursach doskonalących , warsztatach i studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Komunikowania, Politologii i Stosunków Międzynarodowych w Warszawie. Zawód nauczyciela to dla mnie pasja i wyzwanie, a przede wszystkim motywacja do ciągłego kształcenia i doskonalenia siebie.
vvv
Marta Żabierek
Wykładowca
Klaudia Kozłowska
klaudia.kozlowska@aurelus.edu.pl
Wykładowca
Nauczane przedmioty: kosmetyka pielęgnacyjna.
Katarzyna Rułka
katarzyna.rulka@aurelus.edu.pl
Wykładowca
Nauczane przedmioty: zabiegi pielęgnacyjno-upiększające.
Nina RusinNauczane przedmioty: opieka i profilaktyka niedostosowania społecznego.
Jolanta Smolińska-Yacoubi
jolanta.smolinska.yacoubi@aurelus.edu.pl
Wykładowca
Nauczane przedmioty: geografia.
Jadwiga Muzyka
jadwiga.muzyka@aurelus.edu.pl
Wykładowca
Nauczane przedmioty: anatomia, zabiegi i działania opiekuńcze.
Iwona Basta
iwona.wasilewicz@aurelus.edu.pl
Wykładowca
Nauczane przedmioty: matematyka.
Łucja WyrzykowskaWykładowca
Nauczane przedmioty: język polski.
Adam Werla
adam.werla@aurelus.edu.pl
Wykładowca
Nauczane przedmioty: język polski.
Dariusz Banaszak
dariusz.banaszak@aurelus.edu.pl
Wykładowca
Nauczane przedmioty: fizyka, informatyka.
Lidia Pałka
lidia.palka@aurelus.edu.pl
Wykładowca
Nauczane przedmioty: język polski.
Tetiana Andruszko
tetiana.andruszko@aurelus.edu.pl
Wykładowca
Urodziłam się na Ukrainie, gdzie studiowałam anglistykę na Uniwersytecie. W szkole Aurelus Edukacja uczę języka angielskiego. Jestem przekonana, że nauka, a głównie nauka języków obcych otwiera wielkie perspektywy życiowe. Ze swojej strony gotowa jestem zrobić wszystko, żeby wspomóc każdego, kto postanowił nauczyć się języka angielskiego. Good luck everyone!
Marek Śledziona
marek.sledziona@aurelus.edu.pl
Wykładowca
Nauczane przedmioty: prawo administracyjne, prawo cywilne.
Przemysław Filipek
przemyslaw.filipek@aurelus.edu.pl
Wykładowca
Nauczane przedmioty: matematyka.
Joanna Kowalczyk
joanna.kowalczyk@aurelus.edu.pl
Wykładowca
Nauczane przedmioty: język niemiecki, język angielski.
Jarosław Majko
jaroslaw.majko@aurelus.edu.pl
Wykładowca
Nauczane przedmioty: fizyka, informatyka.
Patrycja Mosiądz
patrycja.mosiadz@aurelus.edu.pl
Wykładowca
Nauczane przedmioty: język migowy, historia, wos.
Top

Obowiązek informacyjny dotyczący RODO. Więcej informacji

Obowiązek informacyjny dotyczący RODO W związku z wejściem w życie nowych przepisów dotyczących danych osobowych (tzw. „RODO”) pragniemy Państwa poinformować, że Państwa dane osobowe znajdują się w naszej bazie danych. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., informujemy, że administratorem danych osobowych jest Aurelus Edukacja, ul. Marcina Opitza 11, 59-700 Bolesławiec  NIP 695-118-21-04,  REGON 20149623. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo otrzymania kopii danych osobowych przetwarzanych przez Aurelus Edukacja. Ponadto prawo wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, żądania ograniczenia ich przetwarzania, usunięcia oraz prawo do bycia zapomnianym w przypadku przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych. Przy braku Państwa sprzeciwu Aurelus Edukacja będzie stale przechowywać Państwa dane osobowe i korzystać z nich w celu utrzymania relacji i wysyłania ofert nawiązujących do dotychczasowego świadczenia usług. Kontakt z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych możliwy jest w siedzibie Aurelus Edukacja, przy ul. Marcina Opitza 11, 59-700 Bolesławiec lub za pomocą skrzynki mailowej: kontakt@aurelus.edu.pl

OK