Home / Policealne Studium Zarządzania i Finansów

Policealne Studium Zarządzania i Finansów

Policealne Studium Zarządzania i Finansów w Bolesławcu zostało założone w 1999 roku. Jest to szkoła dla ludzi kreatywnych, pragnących w przyszłości zdobyć ciekawy zawód i zatrudnienie w urzędach, instytucjach, ośrodkach opiekuńczych lub prowadzić własną działalność.

Policealne Studium Zarządzania i Finansów ma swoją siedzibę w Bolesławcu w centrum miasta przy ul Marcina Opitza 11 (róg Karola Miarki i Opitza).

Sekretariat Studium
ul. Marcina Opitza 11, 59-700 Bolesławiec
telefon: (75) 732-79-60
e-mail: studium@aurelus.com

Top

Obowiązek informacyjny dotyczący RODO. Więcej informacji

Obowiązek informacyjny dotyczący RODO W związku z wejściem w życie nowych przepisów dotyczących danych osobowych (tzw. „RODO”) pragniemy Państwa poinformować, że Państwa dane osobowe znajdują się w naszej bazie danych. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., informujemy, że administratorem danych osobowych jest Aurelus Edukacja, ul. Marcina Opitza 11, 59-700 Bolesławiec  NIP 695-118-21-04,  REGON 20149623. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo otrzymania kopii danych osobowych przetwarzanych przez Aurelus Edukacja. Ponadto prawo wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, żądania ograniczenia ich przetwarzania, usunięcia oraz prawo do bycia zapomnianym w przypadku przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych. Przy braku Państwa sprzeciwu Aurelus Edukacja będzie stale przechowywać Państwa dane osobowe i korzystać z nich w celu utrzymania relacji i wysyłania ofert nawiązujących do dotychczasowego świadczenia usług. Kontakt z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych możliwy jest w siedzibie Aurelus Edukacja, przy ul. Marcina Opitza 11, 59-700 Bolesławiec lub za pomocą skrzynki mailowej: kontakt@aurelus.edu.pl

OK