Czwartek 27 lipca 2017 20:36

Ostatni dzwonek! Zakończenie roku szkolnego

Wielkimi krokami zbliża się długo wyczekiwany przez wszystkich uczniów moment, kiedy będą mogli odebrać swoje świadectwa szkolne i rozpocząć upragnione WAKACJE! Już 23 czerwca 2017 r. dyrekcja szkoły wraz z pracownikami administracyjnymi mają przyjemność zaprosić wszystkich uczniów oraz nauczycieli klas gimnazjalnych na uroczystość zakończenia roku szkolnego, podczas której szykuje się świetna zabawa przy kiełbaskach z grilla oraz gofrach! Bo czy jest lepsza okazja do urządzenia imprezy niż nadchodzące wakacje?

Po raz ostatni w tym roku szkolnym będziemy mieli okazję spotkać się w pełnym składzie, aby uczcić 10 minionych miesięcy ciężkiej pracy. Uczniowie trzecich klas ostatni raz wystąpią jako gimnazjaliści i mamy nadzieję, że jako nasi absolwenci wrócą do nas, aby kontynuować swoją edukację. Przyjazna atmosfera panująca w naszej szkole jest bardzo ważna, ponieważ czas spędzany jest tutaj nie tylko na nauce. Szkoła jest miejscem spotkań z rówieśnikami, które pozwala rozwijać pasje i wypracować w sobie wiele zachowań społecznych.

Dla wielu uczniów wakacje są czasem totalnej laby, jednak są i tacy, którzy wolą przeznaczyć te 2 miesiące na sezonową pracę lub rozwijanie swoich pasji. My jednak zachęcamy, aby aktywnie korzystać z zasłużonego czasu wolnego, ponieważ należy pamiętać, że przywilej wakacji przestaje nam przysługiwać z chwilą wejścia w dorosłe życie 😉

Widzimy się 23 czerwca 2017 r. o godz. 10:00 na zakończeniu roku szkolnego, do zobaczenia!

Serdecznie zapraszamy!!!