Wtorek 26 września 2017 05:38

Opiekun w domu pomocy społecznej

Jeżeli wiążesz swoją przyszłość z pracą z osobami potrzebującymi, to opiekun w domu pomocy społecznej jest kierunkiem stworzonym właśnie dla Ciebie. Opiekun stymuluje rozwój i aktywizuje osoby przebywające w domu pomocy społecznej, wykorzystując w tym celu różnorodne metody i narzędzia rehabilitacji oraz terapii. Kierunek opiekun w domu pomocy społecznej gwarantuje Ci przyszłościowy zawód i wiele możliwości zatrudnienia zarówno na rynku polskim jak i europejskim. Jeżeli posiadasz wykształcenie minimum średnie, to możesz zapisać się do naszej szkoły bez względu na wiek i bez konieczności posiadania zdanej matury.

Czas trwania nauki – 2 lata ( IV semestry)

Tryb nauki – zaoczny

Opłata za szkołę –  150 zł miesięcznie

WPISOWE 0 ZŁ i BEZPŁATNE WAKACJE!

Praktyki zawodowe –  8 tygodni – 320 godzin

Tytuł zawodowy – Opiekun w domu pomocy społecznej (po zdaniu egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie)

mm

Opiekun w domu pomocy społecznej Bolesławiec

1. Efekt kształcenia

2. Program nauczania

3. Rekrutacja

4. Potrzebne dokumenty

5. Co dostanę będąc uczniem/słuchaczem szkoły?

6. W jakim zawodzie mogę pracować po tej szkole?

7. Czego nauczę się na tym kierunku?

8. Szukam innej informacji

aaaaaaaaa