1. Terapia rodzin
Przeznaczona dla rodzin, których członkowie czują, że zanika bliskość i ciepło rodzinne, wskutek konfliktu w rodzinie, konfliktu pokoleniowego lub w wyniku problemów jednego z jej członków rodziny, takich jak: problemy w szkole wynikające z zachowania dziecka, używanie substancji psychoaktywnych, zaburzenia odżywiania, brak zaangażowania w życie rodziny, problemy wychowawcze
2. Coaching wychowawczy - rozwiń swoje kompetencje rodzicielskie.
Skierowany zarówno rodziców, którzy potrzebują wsparcia, ponieważ mają trudności wychowawcze jak i tych, którzy po prostu chcą rozwijać swoje umiejętności wychowawcze. Celem coachingu jest zapoznanie się z swoimi zasobami i możliwościami rodzicielskimi, wsparcie w rozwiązywaniu trudności wychowawczych, praca nad poczuciem pewności siebie i kompetencji w roli rodzica.
3. Terapia par
Ma na celu przezwyciężenie konfliktów i sytuacji kryzysowych, uzyskanie lepszego porozumienia oraz harmonii w wzajemnych relacjach jak również poczucie spełnienia wzajemnych potrzeb i oczekiwań. Na terapię mogą zgłosić się pary i małżeństwa, które chcą pomoc w rozwiązywaniu trudności i problemów, popracować nad wewnętrzną sytuacja w związku (np. różnice zdań nt. wychowania dzieci, różne potrzeby seksualne, odmienne sposoby spędzania wolnego czasu czy zarządzania domowym budżetem).
4. Mediacje rozwodowe
W sytuacji rozwodu (separacji) jest wiele kwestii do rozstrzygnięcia np. podział majątku, forma zobowiązań finansowych, sposobu użytkowania mieszkania, opłat oraz opieka nad dziećmi. Warto podjąć próby samodzielnego porozumienia ( znamy swoje potrzeby, możliwości). Jeśli małżonkowie nie są w stanie dogadać się, za nich zdecyduje sąd. Mediacje rozwodowe obejmują zarówno mediacje par w trakcie rozwodu, jak też przed i po nim.
5. Mediacje rodzinne
Mają na celu odnalezienie sposobu rozwiązywania konfliktów, sporów w rodzinach np. kontrakty przedślubne, sprawy finansowo- własnościowe, problemy charakterystyczne dla powtórnych związków małżeńskich, rodzin zrekonstruowanych: problemy rodzinne wynikające z posiadania rodziców w wieku starszym (opieka): adopcje, kwestie spadkowe, podejmowanie w tych sprawach decyzji.
6. Interwencja kryzysowa
Ma na celu dzielenie wsparcia w tym niezwykle trudnym okresie oraz pomoc w odzyskaniu, przez osobę doświadczoną kryzysowymi przeżyciami, wewnętrznej równowagi.Celem interwencji kryzysowej jest rozwiązanie aktualnych trudności, udzielenie wsparcia emocjonalnego oraz odzyskanie przez osobę będącą w kryzysie zdolności do samodzielnego pokonania trudności i złagodzenie objawów reakcji stresowej.
7. Pracownia rozwoju osobistego i wsparcia
-uwolnij głos ( wystąpienia publiczne)
– choreoterapia
-grupa wsparcia