Home / Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Bolesławcu

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Bolesławcu

Aurelus Edukacja Bolesławiec

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych

Zastanawiasz się nad dokończeniem swojej edukacji i uzyskaniem średniego wykształcenia? Nasze Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych to idealne rozwiązanie dla osób pracujących i bez trudu to osiągniesz, gdyż nauka odbywa się w systemie zaocznym. Zajęcia prowadzone są w weekendy (średnio co 2 tygodnie). Program nauczania realizowany jest w formie wykładów i konsultacji, w których trakcie nie ma wyrywkowych odpytywań, kartkówek czy obowiązkowych pisemnych prac domowych. Zaliczenie przedmiotów odbywa się w sesji egzaminacyjnej pod koniec każdego semestru.

Czas trwania nauki

Dla absolwentów podstawówki starego typu i gimnazjum 3 lata.
Dla absolwentów szkoły zawodowej 2 lata.

Co otrzymam będąc słuchaczem?​

Zaświadczenia do ZUS, KRUS i innych, legitymacja szkolna.

Opłata za szkołę​

Opłata administracyjna
250 zł raz w semestrze.

CZESNE 0 zł.

Tryb nauki​

Zaoczny – weekendowy​

Efekt kształcenia

Wykształcenie średnie i możliwość zdawania egzaminu maturalnego.

Co dalej po tej szkole?

Możesz kontynuować naukę w naszym Studium Policealnym.

Nauka w naszej szkole odbywa się w przyjaznej atmosferze i na dogodnych warunkach. Podczas przerwy masz możliwość w ciszy i spokoju skorzystać z naszej cafeterii, gdzie czeka pyszna kawa i świeżo przygotowany lunch oraz dostęp do Wifi.

W naszej szkole pracują doświadczeni nauczyciele służący swoją pomocą i radą, traktując każdego słuchacza indywidualnie. Kierujemy się dewizą, że dobro naszych słuchaczy jest na pierwszym miejscu. Zależy nam, aby każdy  miał satysfakcję ze zdobytej wiedzy i wykształcenia. Może to przyczynić się do rozwoju zawodowego i wyboru dalszej ścieżki edukacyjnej.

Dlatego wszystkim absolwentom Liceum  dla Dorosłych w Bolesławcu zapewniamy możliwość kontynuowania nauki w naszym Studium Policealnym lub Studium Medycznym .

 AURELUS EDUKACJA, czyli dlaczego warto się u nas uczyć:

  • Profesjonalnie wyposażone pracownie
  • Nowoczesny sprzęt
  • Nauczyciele praktycy
  • Przyjazna atmosfera
  • Pomoc w przygotowaniu się do egzaminu zawodowego
  • Internetowa STREFA UCZNIA
  • Indywidualne podejście do każdego Słuchacza
  • Pomoc i wsparcie na każdym etapie nauki
  • Możliwość pogodzenia szkoły i pracy
  • Praktyki zawodowe

REKRUTACJA W 3 KROKACH

Zapisz się online na wybrany kierunek

Dostarcz niezbędne dokumenty

Gotowe! Zostałeś zapisany do szkoły

Jak do nas trafić?

CAM02347

Aurelus Edukacja

ul. Marcina Opitza 11
59-700 Bolesławiec

Odwiedź nas
Top

Obowiązek informacyjny dotyczący RODO. Więcej informacji

Obowiązek informacyjny dotyczący RODO W związku z wejściem w życie nowych przepisów dotyczących danych osobowych (tzw. „RODO”) pragniemy Państwa poinformować, że Państwa dane osobowe znajdują się w naszej bazie danych. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., informujemy, że administratorem danych osobowych jest Aurelus Edukacja, ul. Marcina Opitza 11, 59-700 Bolesławiec  NIP 695-118-21-04,  REGON 20149623. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo otrzymania kopii danych osobowych przetwarzanych przez Aurelus Edukacja. Ponadto prawo wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, żądania ograniczenia ich przetwarzania, usunięcia oraz prawo do bycia zapomnianym w przypadku przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych. Przy braku Państwa sprzeciwu Aurelus Edukacja będzie stale przechowywać Państwa dane osobowe i korzystać z nich w celu utrzymania relacji i wysyłania ofert nawiązujących do dotychczasowego świadczenia usług. Kontakt z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych możliwy jest w siedzibie Aurelus Edukacja, przy ul. Marcina Opitza 11, 59-700 Bolesławiec lub za pomocą skrzynki mailowej: kontakt@aurelus.edu.pl

OK