Home / Medycyna i stomatologia

Medycyna i stomatologia

 

 opiekun512 Dobre wiadomości dla opiekunów!
W jakie umiejętności warto zainwestować, aby w przyszłości nie mieć problemów ze zdobyciem wymarzonej pracy? Jeśli Was również nurtuje to pytanie, to mamy dla Was prostą i rzeczową podpowiedź! Jak w swoim artykule stwierdził Bartosz Sendrowicz, w perspektywie najbliższych dziesięciu lat, branża opiekuńczo-wychowawcza będzie nieobsadzona aż w 38%!
Czytaj więcej…
 sonda-rola-farmaceuty-i-apteki-w-najblizszej-przyszlosci Technik farmaceutyczny – dobry zawód w 2 lata
Interesuje Cię kariera w przemyśle farmaceutycznym? Chciałbyś sprawdzić się w nietuzinkowej pracy związanej z produkcją leków, analizą i kontrolą ich jakości oraz obrotem środkami farmaceutycznymi? Szukasz zawodu, który poza możliwościami rozwoju da Ci wiele osobistej satysfakcji i stabilizację finansową?
Czytaj więcej…
 as1 Zawód z przyszłością? To jest możliwe!
Chcesz podjąć niebanalną i rozwijającą pracę w gabinecie dentystycznym i móc samodzielnie wykonywać część zabiegów profilaktyczno-leczniczych? Dzięki kierunkowi Higienistka stomatologiczna zdobędziesz interesujący i przede wszystkim przyszłościowy zawód, który da Ci wiele możliwości zatrudnienia!
Czytaj więcej…
 Pretty assistant Opiekunki środowiskowe pilnie poszukiwane!
Uważasz, że wyróżnia Cię wyjątkowa empatia, dojrzałość emocjonalna i społeczna oraz wrażliwość na krzywdę innych, a pomaganie słabszym sprawia Ci przyjemność? Chciałabyś sprawić, aby życie tych najciężej doświadczonych przez los osób, samotnych i opuszczonych przez rodziny stało się łatwiejsze i szczęśliwsze? To właśnie dzięki Tobie na ich twarzach znów może pojawić się uśmiech!
Czytaj więcej…
 94539_matka-dziecko-malenstwo 5 sposobów, które ukoją płacz dziecka wg zaleceń doktora Harvey’a Karpa.
Amerykański pediatra, dr Harvey Karp, opracował doskonałą i przede wszystkim skuteczną metodę na uspokojenie każdego, nawet najbardziej wymagającego niemowlęcia. Owa taktyka polega na odtworzeniu malcowi warunków życia płodowego, do których jest przyzwyczajony od samego początku swojej egzystencji.
Czytaj więcej…
Top

Obowiązek informacyjny dotyczący RODO. Więcej informacji

Obowiązek informacyjny dotyczący RODO W związku z wejściem w życie nowych przepisów dotyczących danych osobowych (tzw. „RODO”) pragniemy Państwa poinformować, że Państwa dane osobowe znajdują się w naszej bazie danych. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., informujemy, że administratorem danych osobowych jest Aurelus Edukacja, ul. Marcina Opitza 11, 59-700 Bolesławiec  NIP 695-118-21-04,  REGON 20149623. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo otrzymania kopii danych osobowych przetwarzanych przez Aurelus Edukacja. Ponadto prawo wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, żądania ograniczenia ich przetwarzania, usunięcia oraz prawo do bycia zapomnianym w przypadku przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych. Przy braku Państwa sprzeciwu Aurelus Edukacja będzie stale przechowywać Państwa dane osobowe i korzystać z nich w celu utrzymania relacji i wysyłania ofert nawiązujących do dotychczasowego świadczenia usług. Kontakt z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych możliwy jest w siedzibie Aurelus Edukacja, przy ul. Marcina Opitza 11, 59-700 Bolesławiec lub za pomocą skrzynki mailowej: kontakt@aurelus.edu.pl

OK