Home / Blog / Liceum dla Dorosłych

Liceum dla Dorosłych

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych jest propozycją dla osób, które podjęły decyzję o zdobyciu średniego wykształcenia, ale nie chcą rezygnować z pracy i codziennych obowiązków. Ukończenie Liceum Ogólnokształcącego daje szansę na zdobycie lepszej pracy i otwiera drogę do dalszego kształcenia.

Liceum dla Dorosłych

Nauka w naszej szkole odbywa się w przyjaznej atmosferze i na dogodnych warunkach. Podczas przerwy udostępniony jest kącik cateringowy, gdzie każdy słuchacz może napić się gorącej kawy lub herbaty. W Aurelus Edukacja pracują doświadczeni nauczyciele służący swoją pomocą i radą, traktując każdego słuchacza indywidualnie. Kierujemy się dewizą, że dobro naszych słuchaczy jest na pierwszym miejscu. Zależy nam, aby każdy słuchacz miał satysfakcję ze zdobytej wiedzy i wykształcenia. Może to przyczynić się do rozwoju zawodowego i wyboru dalszej ścieżki edukacyjnej. Dlatego wszystkim absolwentom Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych zapewniamy możliwość kontynuowania nauki w naszej Szkole Policealnej na wybranych przez siebie kierunkach kształcenia.

Docenieni przez pracodawców

W naszej szkole łączymy wiedzę teoretyczną z praktyką. Uczymy jak przekuć wiedzę i umiejętności w dobrze płatną pracę, jak wykorzystać swoje predyspozycje w satysfakcjonujące zajęcie. Nasi absolwenci są naszą wizytówką. Dzięki takiemu podejściu doceniają nas pracodawcy, którzy już w trakcie nauki poszukują u nas swoich specjalistów.

Masz czas na pracę i hobby

Zdajemy sobie sprawę, że wielu naszych słuchaczy to osoby, które pracują, mają rodzinę, obowiązki lub absorbujące hobby. Dlatego też, program układamy w taki sposób, który gwarantuje nie tylko zdobycie niezbędnej wiedzy i umiejętności, ale również umożliwia pogodzenie nauki z życiem prywatnym.

Internetowa STREFA UCZNIA

Aby nauka w naszej szkole stała się jeszcze łatwiejsza i przyjemniejsza, stworzyliśmy STREFĘ UCZNIA! Dostęp do platformy mają wszyscy nasi uczniowie i słuchacze. Dzięki STREFIE UCZNIA masz dostęp do planów lekcji, harmonogramów zjazdów, materiałów edukacyjnych i informacji o egzaminach.

REKRUTACJA W 3 KROKACH

Zapisz się online na wybrany kierunek

Dostarcz niezbędne dokumenty

Gotowe! Zostałeś zapisany do szkoły