Wtorek 21 listopada 2017 14:00

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Bolesławcu

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych jest propozycją dla osób, które podjęły decyzję o zdobyciu średniego wykształcenia, ale nie chcą rezygnować z pracy i codziennych obowiązków. Jest to etap edukacji, który odgrywa istotną rolę w życiu człowieka. Ukończenie Liceum Ogólnokształcącego daje szansę na zdobycie lepszej pracy i otwiera drogę do dalszego kształcenia.

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych – jak wygląda nauka?

Nauka w naszej szkole odbywa się w przyjaznej atmosferze i na dogodnych warunkach. Podczas przerwy udostępniony jest kącik cateringowy, gdzie każdy słuchacz może napić się ciepłej kawy lub herbaty. W Aurelus Edukacja pracują doświadczeni nauczyciele służący swoją pomocą i radą, traktując każdego słuchacza indywidualnie. Kierujemy się dewizą, że dobro naszych słuchaczy jest na pierwszym miejscu. Zależy nam, aby każdy słuchacz miał satysfakcję ze zdobytej wiedzy i wykształcenia. Może to przyczynić się do rozwoju zawodowego i wyboru dalszej ścieżki edukacyjnej. Dlatego wszystkim absolwentom Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych zapewniamy możliwość kontynuowania nauki w naszej Szkole Policealnej na wybranych przez siebie kierunkach kształcenia.

Specjalnie dla naszych Absolwentów przygotowaliśmy promocje, dzięki którym mogą aż przez pół roku kształcić się za darmo w naszych szkołach policealnych. Studium Policealne lub Studium Medyczne to najlepszy sposób na zdobycie cenionego zawodu po szkole średniej. Stale współpracujemy z pracodawcami i śledzimy zachodzące zmiany na rynku pracy, w związku z czym jesteśmy w stanie dostrzec zapotrzebowanie na dane zawody i tym samym pomóc absolwentom Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych w wyborze najbardziej pożądanego zawodu.

Nasze Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych wyróżnia doświadczenie, które zdobyliśmy prowadząc szkoły od 20 lat oraz stała lokalizacja w centrum miasta z zapleczem noclegowym i gastronomicznym. Oprócz tego każdemu Słuchaczowi zapewniamy najlepszą kadrę nauczycielską, przyjemne formy zajęć oraz przyjazną atmosferę. Naszym celem jest rozwój, który pomaga w realizacji zamierzonych celów edukacyjnych i zawodowych.

Szukasz dobrego Liceum Ogólnokształcącego w Bolesławcu? Dobrze trafiłeś! Zapisz się już teraz klikając w poniższy formularz.

ZAPISZ SIE

Masz jakieś pytanie? Zapraszamy do KONTAKTU