Home / Kursy maturalne Bolesławiec

Kursy maturalne Bolesławiec

Kursy maturalne​ w Bolesławcu

Kursy

W naszej ofercie znajdziesz kursy maturalne z j.polskiego, j. angielskiego oraz z matematyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Zajęcia

Zajęcia prowadzone są w małych, kilkuosobowych grupach co pozwala nam na indywidualne podejście do każdego Kursanta.

Pakiety

Przygotowaliśmy specjalne pakiety promocyjne dla osób zapisujących się na kilka kursów lub w większym gronie.

Dlaczego nasza szkoła to idealny wybór przed maturą?

Doskonale wiemy, że perspektywa matury może spędzać Ci sen z powiek. Niepotrzebnie, bo jeśli zaczniesz przygotowania do egzaminu odpowiednio wcześnie, możesz być pewien, że jego zdanie będzie dla Ciebie czystą formalnością.

Kursy przygotowujące do matury rozpoczynają się już w październiku. Chcemy, abyś miał wystarczająco dużo czasu na naukę i opanowanie wszystkich umiejętności, które pojawią się na majowym egzaminie: czytania, pisania, rozumienia języka angielskiego ze słuchu oraz sprawnego formułowania wypowiedzi ustnej.

Nad Twoimi postępami czuwać będą wykwalifikowani nauczyciele, którzy jednocześnie są członkami komisji egzaminacyjnych. Jak nikt inny wiedzą, jak oswoić Cię
z arkuszem maturalnym i sprawić, by w maju czekały na Ciebie tylko miłe niespodzianki.

Nasze kursy maturalne kierowane są do osób podchodzących zarówno do matury podstawowej jak
i rozszerzonej. Nauka odbywa się w niewielkich grupach, których członkowie mają takie same cele, jak Ty! Zdać maturę z języka angielskiego bez stresu!

Dzięki naszym kursom zyskujesz:

  • Pozbędziesz się lęku i bariery komunikacyjnej.
  • Poczucie osiągania kolejnego celu.
  • Motywacje do rozwoju i dalszej nauki.
  • Gruntowne przygotowanie do egzaminu maturalnego.

Czas trwania kursu

Kurs trwa od 17 września do 21 czerwca.

Zajęcia

Zajęcia odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu.

Materiały

Dodatkowe materiały są w cenie kursu.

Terminy

Terminy zajęć ustalane są z grupą indywidualnie.

Efektywność

Lekcje języka obcego to inwestycja w przyszłość, dlatego regularnie sprawdzamy postępy w nauce Kursantów.

Metody

Korzystamy tylko z najlepszych metod nauczania, które gwarantują osiąganie najlepszych rezultatów.

Chcesz zapisać się na kurs maturalny?

Matura zbliża się wielkimi krokami? Z nami będziesz miał pewność, że nic Cię nie zaskoczy!


ZAPISZ SIĘ

Top

Obowiązek informacyjny dotyczący RODO. Więcej informacji

Obowiązek informacyjny dotyczący RODO W związku z wejściem w życie nowych przepisów dotyczących danych osobowych (tzw. „RODO”) pragniemy Państwa poinformować, że Państwa dane osobowe znajdują się w naszej bazie danych. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., informujemy, że administratorem danych osobowych jest Aurelus Edukacja, ul. Marcina Opitza 11, 59-700 Bolesławiec  NIP 695-118-21-04,  REGON 20149623. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo otrzymania kopii danych osobowych przetwarzanych przez Aurelus Edukacja. Ponadto prawo wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, żądania ograniczenia ich przetwarzania, usunięcia oraz prawo do bycia zapomnianym w przypadku przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych. Przy braku Państwa sprzeciwu Aurelus Edukacja będzie stale przechowywać Państwa dane osobowe i korzystać z nich w celu utrzymania relacji i wysyłania ofert nawiązujących do dotychczasowego świadczenia usług. Kontakt z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych możliwy jest w siedzibie Aurelus Edukacja, przy ul. Marcina Opitza 11, 59-700 Bolesławiec lub za pomocą skrzynki mailowej: kontakt@aurelus.edu.pl

OK