Home / KURS ,,ABC” PRZEDSIĘBIORCZOŚCI”

KURS ,,ABC” PRZEDSIĘBIORCZOŚCI”

Podstawowe informacje:

“ABC przedsiębiorczości” ­ czyli własna firma krok po kroku

• Kurs przeznaczony dla osób pragnących rozpocząć własną działalność gospodarczą, a uzyskany certyfikat można przedłożyć starając się o dotację na rozpoczęcie działalności.

• Kurs trwa 2 dni, po 6 godzin dziennie, uwzględniona jest przerwa kawowa

• Program kursu­ warsztaty dotyczące procedury otwarcia własnej działalności gospodarczej, sposobu opodatkowania, obieg ważnej dokumentacji w firmie.

• Szkolenie poprowadzą doświadczeni trenerzy z zakresu przedsiębiorczości

• Kurs odbywa się w kameralnej grupie – to okazja do poznania ciekawych ludzi

• Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat

• Odkryj w sobie pomysł na przedsiębiorstwo i poszerzaj swoje kwalifikacje

Businessman

Opis Szczegółowy

Marzysz o swojej własnej firmie? To świetnie trafiłeś! Kurs przeznaczony dla osób pragnących rozpocząć własną działalność gospodarczą, a uzyskany certyfikat można przedłożyć starając się o dotację na rozpoczęcie działalności.

Kurs pomoże zgłębić Ci tajniki dobrego przedsiębiorcy. Kurs przeznaczony jest zarówno dla osób dopiero myślących o swojej własnej działalności gospodarczej jak i dla tych którzy ją prowadzą i pragną zgłębić wiedzę prawidłowego obiegu dokumentów.

Trwające dwa dni szkolenie – po 6 godzin dziennie (plus przerwa kawowa) odbywać się będzie w kameralnej grupie i prowadzone będzie przez wykwalifikowaną kadrę, która zapozna Cię z funkcjonowaniem prawa pracy. Dowiesz się jak przygotować prawidłowo biznesplan, poznasz prawne aspekty prowadzenia działalności gospodarczej, oraz dowiesz się jak prawidłowo prowadzić księgowość firmy­ w tym formy opodatkowania, sposoby ewidencjonowania przychodów i rozchodów, ewidencja czasu pracy pracowników.

Cena
225 zł

 

KONTAKT:

75/732-79-60
+48 883 317 012

kontakt@aurelus.edu.pl

Adres
Marcina Opitza 11,
59-700 Bolesławiec

Top

Obowiązek informacyjny dotyczący RODO. Więcej informacji

Obowiązek informacyjny dotyczący RODO W związku z wejściem w życie nowych przepisów dotyczących danych osobowych (tzw. „RODO”) pragniemy Państwa poinformować, że Państwa dane osobowe znajdują się w naszej bazie danych. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., informujemy, że administratorem danych osobowych jest Aurelus Edukacja, ul. Marcina Opitza 11, 59-700 Bolesławiec  NIP 695-118-21-04,  REGON 20149623. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo otrzymania kopii danych osobowych przetwarzanych przez Aurelus Edukacja. Ponadto prawo wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, żądania ograniczenia ich przetwarzania, usunięcia oraz prawo do bycia zapomnianym w przypadku przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych. Przy braku Państwa sprzeciwu Aurelus Edukacja będzie stale przechowywać Państwa dane osobowe i korzystać z nich w celu utrzymania relacji i wysyłania ofert nawiązujących do dotychczasowego świadczenia usług. Kontakt z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych możliwy jest w siedzibie Aurelus Edukacja, przy ul. Marcina Opitza 11, 59-700 Bolesławiec lub za pomocą skrzynki mailowej: kontakt@aurelus.edu.pl

OK