Home / Kariera i sukces

Kariera i sukces

 

 green-office-2-537x358 Biuro Karier- co? gdzie? jak? i dlaczego?
Współczesny rynek pracy jest bardzo wymagający, a przez swój szybki rozwój stawia przed Wami, przyszłymi pracownikami, coraz wyższe oczekiwania i wymagania. Aby im sprostać, już dziś zastanów się nad przebiegiem swojej kariery i zdobądź przewagę nad innymi. Biuro Karier Aurelus Edukacja powstało właśnie po to, aby pomóc Ci zaplanować swój rozwój i odpowiednio pokierować ścieżką Twojej kariery.
Czytaj więcej…
 it.business.and_.office.work_164  Jak stworzyć dobre CV?
Czy idealne CV w ogóle istnieje? Jak powinno ono wyglądać, aby zostało w pamięci pracodawcy? Te pytania zaprzątają głowę nie tylko rekrutującym czy specjalistom od HR, ale przede wszystkim tym, którzy pracy poszukują. Dla wielu osób napisanie takiego skutecznego CV stanowi nie lada wyzwanie, dlatego specjalnie dla Was przedstawiamy kilka prostych kroków, które sprawią, że CV zostanie zauważone i, co najważniejsze, zapamiętane przez pracodawcę!
Czytaj więcej…
 mountainclimber Recepty na sukces Martyny Wojciechowskiej i Marka Zuckerberga.
Zastanawiałeś się kiedyś jak ludzie sukcesu osiągnęli spełnienie zawodowe i w jaki sposób dążyli do realizacji swoich planów? Odpowiedź, mimo iż zazwyczaj jest bardzo prosta, nie zawsze daje się tak łatwo wprowadzić w życie, a już tym bardziej konsekwentnie realizować. W osiąganiu prawdziwego sukcesu liczą się trzy zasady…
Czytaj więcej…
 123 Jak samoorganizacja wpływa na jakość Twojej pracy?
Współczesny rynek pracy rozwija się w tak zawrotnym tempie, że musi stawiać przed swoimi potencjalnymi pracownikami nowe, coraz wyższe oczekiwania i wymagania. Aby nadążyć za tym postępem, od zatrudnionych wymaga się już nie tylko umiejętności predysponujących do zajmowanego stanowiska, ale także coraz częściej wyróżniających się cech osobistych, takich jak punktualność, samodyscyplina czy umiejętność samoorganizacji. Ta ostatnia jest najbardziej wyczekiwaną wśród pracodawców, a zarazem wydaje się być najtrudniejszą do opanowania przez pracowników. Nic bardziej mylnego!
Czytaj więcej…
 mapy-mysli Nauka za pomocą mapy myśli.
Szukasz szybkiego i efektywnego sposobu na przyswojenie sobie wiedzy? Zatrważa Cię ilość i objętość materiału, który wydaje Ci się niemożliwy do opanowania? W takich przypadkach najlepszą metodą nauki jest tworzenie mapy myśli, która również pomoże Ci odmienić sposób planowania swoich celów, rozwiązywania problemów czy przypominania sobie wiedzy zdobytej już wcześniej.
Czytaj więcej…
 shutterstock_118475239 Studia czy szkoła policealna?Wybór jest przede wszystkim uzależniony od naszej ścieżki kariery i tego, co planujemy robić w życiu. Coraz częściej zdarzają się sytuację, że studenci nawet łączą studia z szkołą policealną aby mieć więcej możliwości po studiach.
Czytaj więcej…

 

Top

Obowiązek informacyjny dotyczący RODO. Więcej informacji

Obowiązek informacyjny dotyczący RODO W związku z wejściem w życie nowych przepisów dotyczących danych osobowych (tzw. „RODO”) pragniemy Państwa poinformować, że Państwa dane osobowe znajdują się w naszej bazie danych. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., informujemy, że administratorem danych osobowych jest Aurelus Edukacja, ul. Marcina Opitza 11, 59-700 Bolesławiec  NIP 695-118-21-04,  REGON 20149623. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo otrzymania kopii danych osobowych przetwarzanych przez Aurelus Edukacja. Ponadto prawo wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, żądania ograniczenia ich przetwarzania, usunięcia oraz prawo do bycia zapomnianym w przypadku przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych. Przy braku Państwa sprzeciwu Aurelus Edukacja będzie stale przechowywać Państwa dane osobowe i korzystać z nich w celu utrzymania relacji i wysyłania ofert nawiązujących do dotychczasowego świadczenia usług. Kontakt z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych możliwy jest w siedzibie Aurelus Edukacja, przy ul. Marcina Opitza 11, 59-700 Bolesławiec lub za pomocą skrzynki mailowej: kontakt@aurelus.edu.pl

OK