Home / Jak do nas trafić

Jak do nas trafić

Jak do nas trafić

Przed zakończeniem ubiegłego roku postanowiliśmy zrobić małą ankietę wśród naszych uczniów i absolwentów. Chcieliśmy dowiedzieć się, jak wygląda transport do Bolesławca z okolicznych miasteczek i wsi. Okazało się, że jeśli ktoś mieszka w takich miastach, jak Lwówek Śląski czy Nowogrodziec, dystans nie stanowi żadnego problemu. Na dowód tego przedstawimy w tym dziale kilka opinii na temat transportu z okolic do Bolesławca.

Na początek na stronie pojawił się artykuł dotyczący transportu z Nowogrodźca do Bolesławca, napisany na podstawie rozmowy z uczennicą naszego Liceum Ogólnokształcącego. Okazuje się, że sam fakt podróży do sąsiedniego miasta potrafi dostarczyć wielu pozytywnych emocji. Przykład? Droga z przystanku PKS do naszej placówki przebiega przez rynek, dzięki czemu piękno tamtejszych miejsc mogą docenić okoliczni mieszkańcy: czytaj więcej w artykule: „z Nowogrodźca”.

Już teraz możecie przeczytać kolejny wpis na temat ludzi, którzy uczą lub uczyli się w naszej szkole, a mieszkają w mniejszych miejscowościach wokół Bolesławca. Tomek, uczeń naszego liceum, wyjątkowo mocno ceni sobie możliwość spędzenia czasu po lekcjach (w trakcie oczekiwania na autobus) przy „Łajbie” na stawie, niedaleko naszej siedziby. Zapraszamy do zapoznania się z całością: czytaj więcej w artykule: „z Osiecznicy„.

Jesteście ze Lwówka Śląskiego? Mieszkańcy Bolesławca w większości na pewno zazdroszczą was fantastycznego Agatowego Lata. Ale szkoły to my tu, w Bolesławcu, mamy lepsze. Nasza uczennica poddała ocenie swą sytuację edukacyjną… I doszła do tych samych wniosków. Zapoznajcie się z jej opinią już teraz: czytaj więcej w artykule: „ze Lwówka Śląskiego”.

A co z mieszkańcami Węglińca? Czy ich położenie sprawia, że są „skazani” na długie i męczące dojazdy? Nie, jeśli ktoś lubi podróż pociągiem. Nasza uczennica zwraca uwagę na ten aspekt nauki w Bolesławcu. Dojazdy z Węglińca – okazuje się, nie są wcale takie trudne.  Zapoznaj się z tym artykułem już teraz: czytaj więcej w artykule: „z Węglińca”.

Top

Obowiązek informacyjny dotyczący RODO. Więcej informacji

Obowiązek informacyjny dotyczący RODO W związku z wejściem w życie nowych przepisów dotyczących danych osobowych (tzw. „RODO”) pragniemy Państwa poinformować, że Państwa dane osobowe znajdują się w naszej bazie danych. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., informujemy, że administratorem danych osobowych jest Aurelus Edukacja, ul. Marcina Opitza 11, 59-700 Bolesławiec  NIP 695-118-21-04,  REGON 20149623. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo otrzymania kopii danych osobowych przetwarzanych przez Aurelus Edukacja. Ponadto prawo wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, żądania ograniczenia ich przetwarzania, usunięcia oraz prawo do bycia zapomnianym w przypadku przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych. Przy braku Państwa sprzeciwu Aurelus Edukacja będzie stale przechowywać Państwa dane osobowe i korzystać z nich w celu utrzymania relacji i wysyłania ofert nawiązujących do dotychczasowego świadczenia usług. Kontakt z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych możliwy jest w siedzibie Aurelus Edukacja, przy ul. Marcina Opitza 11, 59-700 Bolesławiec lub za pomocą skrzynki mailowej: kontakt@aurelus.edu.pl

OK