Home / Aktualności / Dlaczego powinieneś nas wybrać?

Dlaczego powinieneś nas wybrać?

SZKOŁA DLA OSÓB PRACUJĄCYCH – 

Plany zajęć przygotowaliśmy przede wszystkim biorąc pod uwagę osoby łączące naukę z pracą. Dlatego zajęcia masz tylko w soboty i niedziele, średnio w co drugi weekend, jeśli jesteś słuchaczem w trybie niestacjonarnych, lub przez 3, 4 dni w tygodniu, jeśli uczysz się w trybie stacjonarnym. Staramy się również, żeby Twój plan nie miał okienek, abyś miał jak najwięcej czasu dla siebie i swoje pasje.

STAWIAMY NA DOŚWIADCZENIE – 

Wszystko, czego nauczysz się w naszej szkole przyda się w pracy. Ofertę kierunków i specjalności tworzymy na podstawie potrzeb rynku pracy, a programy kształcenia powstają po konsultacjach z ekspertami zatrudnionymi w danej branży. To oni wiedzą najlepiej, jakie umiejętności musi nabyć słuchacz, aby w przyszłości ubiegać się o wymarzone stanowisko. Dzięki temu zdobywasz kwalifikacje, których będą wymagać od Ciebie przyszli pracodawcy.

INTERAKTYWNE FORMY ZAJĘĆ – 

Wykorzystujemy różne formy nauczania, aby łatwiej i skuteczniej słuchacze przyswajali wiedzę. Na zajęciach często wykorzystywane są projektowy multimedialne, dzięki którym udostępniane są prezentacje multimedialne czy filmy.

ŻYCZLIWOŚĆ I POMOC

Gwarantujemy przyjazną i życzliwą pomoc dla naszych słuchaczy, ukierunkowaną na rozwiązywanie ich problemów.

Top

Obowiązek informacyjny dotyczący RODO. Więcej informacji

Obowiązek informacyjny dotyczący RODO W związku z wejściem w życie nowych przepisów dotyczących danych osobowych (tzw. „RODO”) pragniemy Państwa poinformować, że Państwa dane osobowe znajdują się w naszej bazie danych. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., informujemy, że administratorem danych osobowych jest Aurelus Edukacja, ul. Marcina Opitza 11, 59-700 Bolesławiec  NIP 695-118-21-04,  REGON 20149623. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo otrzymania kopii danych osobowych przetwarzanych przez Aurelus Edukacja. Ponadto prawo wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, żądania ograniczenia ich przetwarzania, usunięcia oraz prawo do bycia zapomnianym w przypadku przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych. Przy braku Państwa sprzeciwu Aurelus Edukacja będzie stale przechowywać Państwa dane osobowe i korzystać z nich w celu utrzymania relacji i wysyłania ofert nawiązujących do dotychczasowego świadczenia usług. Kontakt z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych możliwy jest w siedzibie Aurelus Edukacja, przy ul. Marcina Opitza 11, 59-700 Bolesławiec lub za pomocą skrzynki mailowej: kontakt@aurelus.edu.pl

OK