Home / Blog / Chcesz ukończyć liceum w 2 lub 3 lata? Liceum na starych zasadach ostatni rok

Chcesz ukończyć liceum w 2 lub 3 lata? Liceum na starych zasadach ostatni rok

To ostatni rok, aby zapisać się do Liceum na starych zasadach. Nigdy nie jest za późno, by poszerzyć swoje kwalifikacje i zdobyć wykształcenie, warto zrobić to właśnie teraz. Licea dla dorosłych to świetne rozwiązanie dla osób, chcących podejść do egzaminu dojrzałości lub po prostu zdobyć średnie wykształcenie.

Zgodnie z ustawą dotyczącą reformy oświaty, od 2019 roku, czas edukacji w technikach i liceach ulegnie zmianie. W obu rodzajach szkół zostanie on wydłużony o rok, a więc nauka w technikach potrwa 5 lat, natomiast w liceach – 4.

Aurelus Edukacja to szkoła z uprawnieniami szkoły publicznej dla osób, które zakończyły edukację na poziomie ośmioletniej szkoły podstawowej, gimnazjum lub ukończyły zasadniczą szkołę zawodową. Nauka trwa 3 lata (6 semestrów).

Uwaga!!! Absolwenci trzyletniej zasadniczej szkoły zawodowej mogą rozpocząć  kształcenie od drugiego roku (3 semestru). Tym samy nauka dla nich trwa TYLKO 2 LATA (18 miesięcy).

Top

Obowiązek informacyjny dotyczący RODO. Więcej informacji

Obowiązek informacyjny dotyczący RODO W związku z wejściem w życie nowych przepisów dotyczących danych osobowych (tzw. „RODO”) pragniemy Państwa poinformować, że Państwa dane osobowe znajdują się w naszej bazie danych. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., informujemy, że administratorem danych osobowych jest Aurelus Edukacja, ul. Marcina Opitza 11, 59-700 Bolesławiec  NIP 695-118-21-04,  REGON 20149623. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo otrzymania kopii danych osobowych przetwarzanych przez Aurelus Edukacja. Ponadto prawo wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, żądania ograniczenia ich przetwarzania, usunięcia oraz prawo do bycia zapomnianym w przypadku przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych. Przy braku Państwa sprzeciwu Aurelus Edukacja będzie stale przechowywać Państwa dane osobowe i korzystać z nich w celu utrzymania relacji i wysyłania ofert nawiązujących do dotychczasowego świadczenia usług. Kontakt z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych możliwy jest w siedzibie Aurelus Edukacja, przy ul. Marcina Opitza 11, 59-700 Bolesławiec lub za pomocą skrzynki mailowej: kontakt@aurelus.edu.pl

OK