Home / BIURO KARIER- co? gdzie? jak? i dlaczego?

BIURO KARIER- co? gdzie? jak? i dlaczego?

Współczesny rynek pracy jest bardzo wymagający, a przez swój szybki rozwój stawia przed Wami, przyszłymi pracownikami, coraz wyższe oczekiwania i wymagania. Aby im sprostać, już dziś zastanów się nad przebiegiem swojej kariery i zdobądź przewagę nad innymi. Biuro Karier Aurelus Edukacja powstało właśnie po to, aby pomóc Ci zaplanować swój rozwój i odpowiednio pokierować ścieżką Twojej kariery. Warto zastanowić się nad tym jak najwcześniej, aby wszystkie podejmowane decyzje były przemyślane i długoplanowe- zdobyte w trakcie nauki doświadczenie zaprocentuje jako dodatkowy atut w przyszłym procesie rekrutacyjnym u potencjalnego pracodawcy.

Planowanie kariery z Aurelus Edukacja:

W opracowywaniu strategii swojego rozwoju powinieneś zacząć od wyboru odpowiedniej szkoły, która poza gruntownym wykształceniem przygotuje Cię do zmiennych trendów panujących na rynku, rozwinie Twoje kompetencje osobiste i społeczne, a w końcu ułatwi wybór przyszłego zawodu. Posiadanie odpowiednich kompetencji osobistych (takich jak umiejętność szybkiego uczenia się, samodzielność, kreatywność, radzenie sobie ze stresem itp.) jest aktualnie najbardziej pożądaną wśród pracodawców cechą; dzięki niej pracownik jest w stanie skutecznie wywiązywać się ze swoich zawodowych obowiązków, realizując jednocześnie własne marzenia. Zdobyte umiejętności pozytywnie wpływają nie tylko na jakość realizowanych zadań, ale ponadto wiążą się z większą adekwatnością i szybkością ich wykonania.

 green-office-2-537x358

 

Często oczekiwana jest także wprawa w zarządzaniu zespołem, a więc nie tylko umiejętność delegowania zadań, motywowanie pracowników czy rozwiązywanie problemów, ale nierzadko wymaga się jeszcze obycia międzykulturowego oraz zdolności komunikacji i współpracy w grupie.Takie predyspozycje mogą w przyszłości zaowocować zwiększeniem zakresu obowiązków i, co za tym idzie, możliwością awansu, dlatego już dziś zastanów się nad którymi kompetencjami powinieneś popracować. Zapisz się na dodatkowy kurs, odbądź praktyki w publicznych lub pozarządowych organizacjach i instytucjach, albo skorzystaj z szerokiej oferty warsztatów doszkalających.

Twoja przyszłość zależy tylko od Ciebie! Może warto zaplanować ją już dzisiaj?

Zaglądaj  regularnie na stronę naszego Biura Karier, a z najnowszych artykułów dowiesz się jak poprawnie napisać CV oraz list motywacyjny, jak przygotować się do pierwszej rozmowy kwalifikacyjnej czy dobrać odpowiedni strój do charakteru pracy. Na bieżąco będą się tu również pojawiały informacje dotyczące rynku pracy, a niedługo stworzymy specjalny test predyspozycji, który ułatwi Ci nie tylko wybór szkoły/kierunku, ale również pomoże
wybrać konkretną ścieżkę kariery.

Sprawdź pełny program edukacyjny szkoły Aurelus, która proponuje m.in. wielokierunkową bazę policealnych studiów, dzięki którym możesz dopełnić swe wykształcenie bądź całkowicie się przebranżowić i rozpocząć karierę w nowej branży.

Top

Obowiązek informacyjny dotyczący RODO. Więcej informacji

Obowiązek informacyjny dotyczący RODO W związku z wejściem w życie nowych przepisów dotyczących danych osobowych (tzw. „RODO”) pragniemy Państwa poinformować, że Państwa dane osobowe znajdują się w naszej bazie danych. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., informujemy, że administratorem danych osobowych jest Aurelus Edukacja, ul. Marcina Opitza 11, 59-700 Bolesławiec  NIP 695-118-21-04,  REGON 20149623. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo otrzymania kopii danych osobowych przetwarzanych przez Aurelus Edukacja. Ponadto prawo wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, żądania ograniczenia ich przetwarzania, usunięcia oraz prawo do bycia zapomnianym w przypadku przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych. Przy braku Państwa sprzeciwu Aurelus Edukacja będzie stale przechowywać Państwa dane osobowe i korzystać z nich w celu utrzymania relacji i wysyłania ofert nawiązujących do dotychczasowego świadczenia usług. Kontakt z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych możliwy jest w siedzibie Aurelus Edukacja, przy ul. Marcina Opitza 11, 59-700 Bolesławiec lub za pomocą skrzynki mailowej: kontakt@aurelus.edu.pl

OK