Sobota 20 grudnia 2014 12:55

christmas_decoration (1)

Radosnych i spokojnych, pełnych ciepła i nadziei  Świąt Bożego Narodzenia  oraz wszelkiej pomyślności, osiągnięcia sukcesów, cierpliwości i wytrwałości w realizacji planów oraz dalszej, owocnej współpracy  w nadchodzącym 2015 roku życzy Aurelus Edukacja!

18-12-2014

sssss

Obszar naszej działalności obejmuje aż 4 szkoły a w tym 16 kierunków kształcenia: Gimnazjum, Liceum Ogólnokształcące, Studium Policealne oraz Studium Medyczne. Przyszłościowe, polecane przez pracodawców kierunki jakie oferujemy w naszej szkole policealnej to: Technik farmaceutyczny, Asystentka stomatologiczna, Opiekunka dziecięca, Higienistka stomatologiczna, Technik masażysta, Terapeuta zajęciowy, Opiekun osoby starszej, Opiekunka środowiskowa, Opiekun medyczny, Opiekun w domu pomocy społecznej. W policealnym Studium Medycznym proponujemy: Technik administracji, Technik informatyk, Technik turystyki […]

30-10-2014

wpis

Aby nauka w naszych szkołach stała się jeszcze łatwiejsza i przyjemniejsza stworzyliśmy STREFĘ UCZNIA! Dostęp do platformy mają wszyscy nasi uczniowie i słuchacze. Dzięki STREFIE UCZNIA masz dostęp do planów lekcji, harmonogramów zjazdów, materiałów edukacyjnych i informacji o egzaminach. Zobacz jak proste jest menu w naszej internetowej STREFIE UCZNIA:

30-10-2014