Wtorek 9 lutego 2016 15:40

kkksss

Program kursu został przygotowany z myślą o osobach, które profesjonalnie i od pod podstaw chcą przygotować się do zawodu stylisty paznokci. Szkolenie wyczerpująco przedstawia kwestie teoretyczne, oraz w praktyczny sposób uczy zagadnień wymaganych w pracy zawodowej stylisty paznokci. 

02-02-2016

QWE

Rok szkolny 2015/2016 to ostatni rok, w którym można prowadzić nabór na kształcenie w zawodzie asystentka stomatologiczna oraz  opiekunka dziecięca w szkołach policealnych. Wykorzystaj więc ostatnią szansę na zdobycie bardzo atrakcyjnego i poszukiwanego zawodu! Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń! Zapisz się już teraz i rozpocznij naukę od lutego.  Asystentka stomatologiczna należy do grupy zawodów pomocniczego […]

25-11-2015

wpis

Aby nauka w naszych szkołach stała się jeszcze łatwiejsza i przyjemniejsza stworzyliśmy STREFĘ UCZNIA! Dostęp do platformy mają wszyscy nasi uczniowie i słuchacze. Dzięki STREFIE UCZNIA masz dostęp do planów lekcji, harmonogramów zjazdów, materiałów edukacyjnych i informacji o egzaminach. Zobacz jak proste jest menu w naszej internetowej STREFIE UCZNIA:

30-10-2014